درباره ما

تخصص های ما

سخت افزار های امنیتی

مجازی سازی

ضد ویروس

امنیت شبکه

درباره ما

شركت مهندسي و ایمنی شبکه دژپـــاد با هدف ارائه خدمات فني مهندسي در واحدهاي فناوري اطلاعات، شبكه هاي رايانه اي و مراكز ذخيره سازي اطلاعات (ديتا سنتر) و همچنين تاًمين نيازهاي كامل مشتريان خود در زمينه تبادل و امنيت اطلاعات در تابستان سال 1393 آغاز به فعاليت نمود و از ابتدای کار ارائه خدماتی متمایز در عرصه فناوری اطلاعات و امنيت اطلاعات مبتنی بر راهکارهای نوین و جامع همگام با کشورهای پیشرفته را سرلوحه کار خود قرار داد.

مديريت اطلاعات و ارتباطات

انجام مشاوره و ارائه راه كارهاي مناسب براي هر مسئله

زمينه فعاليت

امنيت اطلاعات

استفاده از فناوريهاي پيشرفته و روز دنيا

زير ساخت شبكه

مطالعات دقيق و بستر سازي مناسب در جهت پيشبرد اهداف سازمان ها

نو آوری در دژپاد

کارشناسان
ما عرصه جديدي را در حفظ و نگهداري اطلاعات الكترونيكي گشوده ايم كه صاحبان صنعت و تجارت كشور عزيز مان از دير باز به آن نياز داشتند و به آن مي انديشيدند. عضويت در بزرگترين گروه مشاورين بين المللي امنيت اطلاعات و مميزي استانداردهاي سري جديد كه اولين نسخه انتشار يافته آن BS ISO /IEC 27001: 2005 مي باشد، نشان از كيفيت در عمل به استاندارهاي بين المللي دارد.
کارشناسان شرکت دژپاد

شرکت دژپاد

با ارائه طيف گسترده اي از محصولات امنيتي و تجهيزات شبكه كه با مشاوره كارشناسان خبره و تائيد شده توسط مراكز بين المللي وشركت هاي معتبر دنيا همراه است، سعي در پر نمودن خلاء امنيتي موجود در شبكه، ارتباطات و اطلاعات مورد پردازش سازمانها دارد.

شركت مهندسي و ایمنی شبکه دژپـــاد

با تكيه بر نيروهاي متخصص خود و با تجربه مديران ارشد شركت در زمينه فناوري اطلاعات و ارتباطات، آمادگي دارد به منظوربرآورده ساختن نياز مشتريان در انجام كليه امور مهندسي اطلاعات و ارائه مشاوره هاي فني و امنيتي پيشرفته درشبكه حضور پيدا نمايد.

تجربه چندین ساله

تجربه چندين ساله متخصصين ما در زمينه امنيت اطلاعات و تخصص آنها در شناسايي تهديدات، يافتن حفره هاي امنيتي و بهبود سطح ايمني سازمان در اختيار شما خواهد بود. كارشناسان ما در لابراتوار هاي مجهز به فناوري روز در حال آزمايش ابزارهاي امنيتي روز دنيا و ارزيابي آنها در شرايط مختلف مي باشند. ما به عنوان يك شركت فعال و ثبت شده در زمينه ذخيره سازي و امنيت اطلاعات و پياده سازي استانداردهاي بين المللي 27001 ISO و 7799 BS و سيستم مديرت امنيت اطلاعات ، آماده خدمت رساني به سازمان ها، ارگانهاي دولتي و مراكز تجاري كوچك و بزرگ هستيم. وظيفه ما شناسايي تهديد ها، نقاط ضعف و تأمين مديريت مورد نياز استانداردهاي بين المللي است. دژپـــاد به سازمان ها و مراكز تجاري كمك مي كند تا با ابزارهايي كه در اختيار دارند بتوانند از حداكثر ايمني الكترونيكي برخوردار گردند.