نرم‌افزار Dashlane نشت اطلاعات را گزارش می‌کند

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نرم‌افزار Dashlane نشت اطلاعات را گزارش می‌کند

q773

نرم‌افزار مدیریت پسورد Dashlane در به‌روزرسانی خود این امکان را یافته‌است که به محض نشت اطلاعات کاربر در فضای وب تاریک به او هشدار دهد.

نرم‌افزار Dashlane نشت اطلاعات را گزارش می‌کند

Share/Save/Bookmark

به‌روزرسانی جدید نرم‌افزار Dashlane لحظه‌ای که اطلاعات کاربر در دارک‌وب منتشر شود به او هشدار می‌دهد.

آخرین نسخه از این نرم‌افزار مدیریت پسورد، اعماق اینترنت را برای جزییات اطلاعات شخصی فاش شده کاربران جست‌وجو می‌کند. این نرم‌افزار سراسر اینترنت را برای اطلاعاتی مانند آدرس ایمیل و پسوردهای کاربران خود رصد می‌کند.

Dashlane اکنون می‌تواند هنگام اشتراک‌گذاری اطلاعات کاربر به او هشدار و نشان دهد کدام یک از حساب‌های کاربری آنلاین او در معرض خطر هکرها قرار دارد.

به طور معمول افرادی که از یک ایمیل آدرس و پسورد به‌طور مکرر استفاده می‌کنند در معرض هک اطلاعات قرار دارند.

به هرحال این شرکت نیویورکی برای تولید نرم‌افزار مدیریت پسورد شناخته شده‌است و هفته جاری آخرین نسخه محصول خود یعنی Dashlane۶ را ارائه کرد.

نرم‌افزارهای مدیریت پسورد به کاربران اجازه می‌دهد برای هریک از حساب‌های کاربری آنلاین خود پسوردهایی مخصوص و جداگانه تولید کنند. این جزییات به وسیله نرم‌افزار ذخیره می‌شود. علاوه بر آن نرم‌افزار مذکور هرگونه نشت اطلاعات را رصد می‌کند.

به هرحال نسخه جدید این نرم‌افزار قابلیت رصد نشت اطلاعات پنج ایمیل آدرس کاربر را در وب تاریک دارد. این شرکت امنیتی مخزن اطلاعاتی با بیش از ۱۲ میلیون سوابق مرتبط با هک و نشت اطلاعات دارد.

مرجع : خبرگزاری مهر