ویندوز 10 در ماه اکتبر به‌روز می‌شود

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ویندوز 10 در ماه اکتبر به‌روز می‌شود
q885
نام رسمی به‌روزرسانی بعدی مایکروسافت «Windows ۱۰ October ۲۰۱۸ Update» در ایفا ۲۰۱۸ مورد تایید قرار گرفت.

ویندوز ۱۰ نسخه ۱۷۰۹ تبدیل به ۱۸۰۹ خواهد شد که نامی فنی برای آپدیت ویندوز محسوب می‌شود که برای دارندگان این سیستم‌عامل رایگان محسوب می‌شود.

پیش‌تر نام Fall Creators Update روی آپدیت ویندوز گذاشته‌شده بود، اما به‌هرحال در به‌روزرسانی جدید، اسکرین‌شات در ویندوز متحول شده‌است. پشتیبانی از تجربیات واقعیت مجازی و واقعیت افزوده با آپدیت Windows Mixed Reality متحول می‌شود تا جایی که از هدست بدون مانیتور می‌شود استفاده کرد. دسترسی به اپلیکیشن‌ها از روی موبایل(چه ویندوز 10 و چه اندرویدی) بهتر شده‌است.

عدم فشار به سیستم برای آپدیت سیستم‌عامل با بازتعریف آپدیت ویندوز محقق شده است. درواقع یکی از ویژگی‌های جدید دوباره تعریف کردن نحوه آپدیت ویندوز ۱۰ است که قابل‌توجه کارشناسان قرارگرفته‌است. جست‌وجوی بهتر روی ستینگز در داخل سیستم‌عامل تعبیه‌ شده‌است. جداسازی ستینگز اندازه‌گیری فونت‌ها با سایر اینترفیس‌های تعریف‌شده روی سیستم‌عامل. توسعه کیبورد Swiftkey برای نمایشگرهای لمسی. آپدیت مرورگر اج برای اجرای خودکار صوت، وب سایتهای مبتنی بر ویندوز هِلّو و هندل کردن فایل‌های پی دی اف. افزودن ضبط‌صوتی و مانیتورینگ سیستم در «گیم بار» و هشدار در مورد استفاده یک اپلیکیشن از گرافیک خارجی قابلیت‌هایی است که در به‌روزرسانی ویندوز 10 شاهد خواهیم‌بود.