5 راه برای احساس امنيت خریداران آنلاين ‎

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

q360

 

حداقل 145 ميليون آمريکايي ( نيمي از جمعيت ايالات متحده ) در معرض نقض اخير امنیتی در Equifax قرار گرفتند که اطلاعات شخصي از جمله اسم‌ها، آدرس‌ها، تاريخ‌هاي تولد، شماره‌هاي امنیت اجتماعی و شماره گواهینامه را در اختيار دزدان قرار داد.

اين مشکل در مقايسه با نقض قبلي ياهو، که بيش از يک ميليارد حساب کاربري را تحت تاثير قرار داده است بسیار جزئی است.

با اين حال، اين حوادث ممکن است فقط نيمي از يک کوه يخ بسيار بزرگ باشد، زيرا گزارش‌هاي مربوط به نقض ‌هاي داده‌ها هنوز ادامه دارد.

تخريب اطلاعات

q361


ساي شوافر، مدیر واحد خدمات جهاني حفاظت از هويت و خدمات ديجيتال در Generali Global Assistance گفت: "میزان اعتماد خریداران همیشه کم است."

او گفت: "ما يک نظرسنجي را با ORC International انجام داديم که 40 درصد از مصرف‌کنندگان بر اين باور بودند که شرکت‌ها، برای حفظ اطلاعات شخصی آن‌ها تمام تلاش خود را نمی‌کنند."
با اين حال، "75 درصد از خريداران مي گويند که حداقل برخي از خريد خود را آنلاين انجام می‌دهند"

با توجه به بنياد ملي خرده فروشي ، هزينه‌هاي مصرف کننده در فصل تعطيلات ساليانه به ميزان 3.4 درصد افزايش مي‌يابد که تقريبا به مبلغ 680 ميليارد دلار مي‌رسد.

شرکت‌هايي که مي‌خواهند سهم خود را از سود به دست بياورند، نه تنها بايد مطمئن شوند که سيستم هايشان امن هستند، بلکه اطمينان حاصل کنند که خريداران نیز این مسئله را می‌دانند.

در اينجا با برخي از راه‌هاي تجارت الکترونيک شرکت‌ها مي‌توانند مشتريان و خریداران بالقوه را تشويق کنند.
1- يک راه‌حل خوب امنيت اطلاعات داشته باشيد

Blitz Blitz ، مدیرعامل Alertsec ، توصیه کرد : "تأييد هويت چند منظوره براي هر کاربري که اطلاعاتي را در اختيار دارد و هر کس در شرکت که کاری مربوط به پول را انجام می‌دهد، لازم است تا دسترسی را برای هکرها سخت کنند".
او به روزنامه تجارت الکترونیک تایمز گفت : " اطمینان حاصل کنید که ذخیره داده‌ها بر روی یک سرور امن مانند سرویس‌های وب آمازون باشد ، يا اگر داده ها در خانه ذخيره مي شود تمام نقاط ورود رمزگذاری و همراه با يک فايروال شخصي باشد.


2- امنيت را يک سياست اصلي کنيد
جيم هارتلينگ، معمار ارشد سافت ویژن گفت: نشان دادن نگرش جدی در مورد امنیت در سطح سیاست حیاتی است .
وي به تجارت الکترونيک گفت : شرکت‌های تجارت الکترونیک باید حفاظت از داده‌های مشتری مانند سایر شرکت‌ها را ارتقا دهند . آن‌ها بايد از استانداردهاي انطباق از جمله PCI پيروي کنند و خط مشي‌ها در راستای بررسي کد و تست نفوذ باشد.


3- از امنيت SSL استفاده کنيد

شرکت‌ها بايد به طور پيش فرض بر روي تمام گواهينامه‌ها از امنيت SSL در سطح بانک‌ها استفاده کنند و در گواهينامه SSL Green Bar سرمايه گذاري کنند.
او به روزنامه تجارت الکترونیک گفت : " این بالاترین سطح SSL است و مشتریان شما مطمئن خواهند شد که تراکنش های آن‌ها ایمن هستند . "
ارزان‌ترین گواهینامه‌ی SSL را نخرید ! به جای آن یک SSL شناخته شده و قابل اطمینان انتخاب کنید.


4- محدود به میزبانی وب سایت نشوید
حتی اگر بودجه هم کم باشد، در یک سرور تجارت الکترونیکی جداگانه سرمایه‌گذاری کنید.

والتون گفت: وب سایت تجارت الکترونیک خود را بر روی یک کامپیوتر زیر میز کار خود قرار ندهید. واقعاً این مورد مشاهده شده است.
او پیشنهاد داد که از یک سرویس دهنده میزبانی امن قابل‌اطمینان استفاده کنید که سرورهای فیزیکی یا مجازی را تحویل می‌دهد و توانایی مقیاس دادن به رشد تجاری را دارد . آخرین چیزی که شما می‌خواهید این است که سرورها پایین بروند چون سفارشات زیادی دارید ."

5- امنیت خود را نشان دهید
شافر توصیه می‌کند که شما در وب‌سایت خود نشان‌گرهای امنیتی خود را نشان دهید. او گفت: این مهر و موم‌ها به مشتریانی که اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد می‌کنند اطمینان می‌دهند که سایت شما امن است. او می‌گوید: سعی کنید صفحه‌ای با این موضوع که خرید کردن با ما امن است ایجاد کنید.