شرکت فورتی نت پیشرو در طراحی و ساخت محصولات امنیتی UTM

شرکت فورتی نت پیشرو در طراحی و ساخت محصولات امنیتی UTM

همچنین تنوع محصولات این شرکت باعث شده که از کوچکترین سازمان تا سازمانهایی نظیر ISP ها ، بانکها، ICP ها و سازمانهایی با پیچیدگی و گسترگی بسیار بیشتر به راحتی بتوانند با مناسبترین هزینه و بهترین عملکرد از محصولات فورتی نت استفاده نمایند و امنیت کامل و جامعی را در شبکه خود ایجاد نمایند.
و تجهیزات و سیستم های امنیتی مختلفی می باشد. این شرکت با به کارگیری فن آوری ASIC ارائه کننده راه حلهای کامل امنیتی در محصولات خود و استفاده از آن در تمامی ماژولهای امنیتی توانسته است که چندین سال متوالی برترین و پرفروشترین برند عرضه این گونه از محصولات در دنیا باشد.
این شرکت موفق شده است با فروش به بیش از ۲۰۰ سازمان دولتی و خصوصی و نصب آنها در پروژه های مختلف و استفاده از کارشناسانی متخصص برترین شرکت در عرضه این محصولات درایران گردد.

محصولات مختلف شرکت فورتی نت در زیر آورده شده است

FortiGate

این محصول می تواند یک راه حل جامع و کامل جهت برقراری امنیت با مناسب ترین هزینه را فراهم نماید. با کمک این محصول خواهید توانست با ایجاد فایروال و پیاده سازی پروفایل های امنیتی شبکه خود را از نفوذ و ویروسها و حملات حفظ نموده و توانایی فیلترینگ محتویات وب و شناسایی هرزنامه ها را هم داشته باشید. کنترل محتویات ترافیک و Application ها را نیز می توان با این دستگاه انجام داد.

FortiWiFi

این محصول جهت برقراری امنیت شبکه های wifi استفاده می شود. در واقع این محصول دارای همان ویژگیهای FortiGate می باشد و می تواند به عنوان یک Access Point در شبکه های وایرلس نیز باشد.

FortiAP

این محصول یک Access Point در شبکه وایرلس می باشد که همراه با FortiGate می تواند در جهت برقراری امنیت و کنترل شبکه های وایرلس استفاده شود.

FortiAnalyzer

این دستگاه یک سیستم ذخیره رویدادها، تجزیه و تحلیل و تولید گزارش از تمامی محصولات شرکت فورتی نت با امکانات اضافه تری نظیر vulnerability assessment (ارزیابی نفوذ ) و event correlation (ارتباط رخدادها).

FortiManager

این محصول ابزاری است جهت مدیریت تمامی محصولات فورتی نت در یک شبکه. کنترل یکپارچه ، به روزرسانی، تنظیمات و مونیتورینگ آنها از قابلیتهای این دستگاه می باشد.

FortiMail

این محصول امنیتی پیشرفته را برای جلوگیری از ویروسها و هرزنامه ها در استفاده از Email Server فراهم می سازد. علاوه براینکه خود این محصول می تواند یک Mail Server امن باشد می تواند در جلوی یک آرایه از Email Server ها قرارگرفته و امنیت آنها را نیز فراهم نماید.

FortiWeb

این محصول فایروالی جهت برقراری امنیت application های تحت وب و XML می باشد که می تواند استفاده از این نوع کاربردها را امن نموده، شتاب دهد و یا Balance کند.

FortiBalancer

این محصول جهت بهینه سازی دسترسی، کارآیی و تجمیع برنامه های کاربردی در شبکه های بزرگ و گسترده را فراهم می سازد.

FortiDB

این محصول ارزیابی نفود و آسیب پذیری، مونیتورینگ و نظارت و تواناییهایی جهت ممیزی و مدیریت پایگاههای داده ای حساس فراهم نموده تا از نفوذ به آنها جلوگیری نماید و ردیابی جریان اطلاعات بین آنها را انجام می دهد.

FortiScan

این محصول مدیریت نفوذ و آسیب پذیری نقاط انتهایی، ارزیابی موجودی و دارایی سازمان، مدیریت اصلاح، ممیزی و گزارشگیری را فراهم می سازد.

FortiBridge

این محصول جهت برقراری اطمینان از تداوم عملکرد شبکه با bridge کردن اتوماتیک ترافیک شبکه در زمانهایی قطع برق و یا خرابی سیستم کاربرد دارد.

FortiToken

این محصول جهت راه حلهای تشخیص هویت کاربرد دارد. با کمک این محصول می توان با تولید کلمه های عبور بصورت On-Time امنیت استفاده از Application ها را بالا برد.

FortiAuthenticator

این محصول جهت شناسایی کاربران استفاده می شود. استفاده از روشهای مختلف تشخیص هویت نظیر Radius، Tacacs+، LDAP از ویژگیهای این محصول می باشد.

FortiClient

نرم افزاری جهت برقراری امنیت کلاینتها، موبایلها و نوت بوکها و همچنین جهت برقراری ارتباطی امن بین این نوع تجهیزات با سیستمهای امنیتی فورتی نت