سیستم یکپارچه نظارت، مسیریابی و هشدار در شبکه (interMapper)

سیستم یکپارچه نظارت، مسیریابی و هشدار در شبکه

(interMapper)

مختصری از محصول

ویژگی های اساسی

   •    مستند سازی بلادرنگ اطلاعات شبکه
   •    نمونه برداری و هشداردهی سریع و بلادرنگ
   •    نمونه گیری های متنوع در فواصل زمانی منظم
   •    قابلیت اجرا بر روی تمامی واسط ها (Windows, Linux, Mac)
   •    دانلود و نصب سریع
   •    پیکره بندی آسان با auto-discovery

نیازمندی های سیستم

   •    ویندوز 7 / ویندوز 8/ ویندوز 10 / ویستا / XP و ویندوز سرور 2012/ 2008
   •    Mac OS X 10.5 و نسخه بالاتر
   •    نسخه های لینوکس شامل RedHat, SUSE, Ubuntu و غیره

نرم افزار های مرتبط

   •    InterMapper RemoteAccess
   •    InterMapper Flows

سیستم یکپارچه نظارت، مسیریابی و هشدار در شبکه:

Intermapperابزاری قدرتمند جهت نظارت، مسیردهی و هشدار در شبکه های کامپیوتری است که مدیران شبکه را در نگهداری محیطی سالم و امن، یاری می دهد.
نظارت بلادرنگ و یکپارچه شبکه توسط Intermapper امکان برنامه ریزی جهت استفاده بهینه از سخت افزار، نرم افزار و پهنای باند را فراهم می سازد. همچنین این سیستم ویژگی های ارزشمند و مورد نیازی را به شما پیشنهاد می دهد که با استفاده از کاربرد آسان آنها قادر خواهید بود قابلیت اعتماد شبکه خود را بهبود دهید. رویدادها و رخدادهای شبکه شما در هر وسعت و مقیاس، با استفاده از Intermapper قابل نظارت و مدیریت خواهد بود.

قابلیت ها:

موتور بهینه و دارای سربار بسیار کم Intermapper، هزاران ابزار را پشتیبانی نموده و نظارت بلادرنگ شبکه شما را فراهم می سازد. نظارت ابزارها، واسط ها، سرویس ها و خدمات، برنامه ها و نرم افزارها، ارتباطات و الگوهای ترافیکی از هر نقطه از جهان بر روی تلفن های همراه میسر خواهد. همچنین Intermapper اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار شما قرار می دهد تا با استفاده از آنها کارایی و سلامت شبکه خود را بهبود ببخشید.

نظارت بلادرنگ:

نظارت بلادرنگ Intermapper به شما کمک می نماید مشکلات سخت افزاری، نرم افزاری و ترافیکی شبکه خود را شناسایی نمایید. همچنین چگونگی رفتار سیستم ها و وضعیت فعلی آنها قابل دسترسی می باشد. لازم به ذکر است که Intermapper در محیط های مجازی و ابری نیز قابل استفاده می باشد.

هشداردهی هوشمند:

هشداردهی هوشمند امکان اطلاع رسانی در سطوح مختلف و قابل پیکره بندی برای هشدارها و شرایط بحرانی را فراهم می آورد. این هشدار ها قابل ارسال به پست های الکترونیکی، گوشی های تلفن همراه و پیجرها می باشد. شما قادر خواهید بود هشدارهایی که دارای اهمیت بیشتری است انتخاب نمایید. و سپس آستانه شروع هشداردهی در ابزارها را مدیریت کرده و میزان نویز آنها را تنظیم نمایید.

بررسی تمامی ابزارها:

این ویژگی کارای تمامی تجهیزات متداول را مورد بررسی و نظارت قرار می دهد. میزان دسترس پذیری، بسته های از دست رفته، مدت زمان پاسخگویی، ترافیک و خطاها را با استفاده از این ویژگی قابل بررسی می باشد. بررسی های انجام شده اطلاعات مهمی از نرم افزارهای انتخابی را دراختیارتان قرار می دهد. شما می توانید بررسی را مطابق خواسته خود و برای نظارت بر هر ابزاری در شبکه خود ایجاد نمایید.

مسیریابی هوشمند:

این ویژگی به صورت خودکار، ارتباطات لایه 2 و لایه 3 را دریافت کرده و آنها را به صورت گرافیکی و سلسله مراتبی نمایش می دهد. همچنین مسیریابی هوشمند این نرم افزار در مستندسازی نقشه شبکه شما را یاری می نماید، که با استفاده از آن می توان پشتیبانی قابل اطمینان تری را فراهم نمود.

اطلاعات ارزشمند:

interMapper نموداربندی اطلاعات و ذخیره نتایج حاصل از تحلیل های انجام شده را پیشنهاد می دهد. استفاده از ماژول گزارش دهی جامع و تحت شبکه interMapper، به سادگی اطلاعات ارزشمند شبکه شما را در اختیارتان قرار می دهد.