Virtualization Security

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

Virtualization Security

حفاظت برتر، انعطاف پذیر و کارآمد برای سرور های مجازی و VDI ها

q733

وقتی حرف از امنیت سیستم های مجازی پیش می آید، شرکت ها به دنبال حفظ بهترین تعادل بین حفاظت امنیتی مطلوب و میزان عملکرد هستند، تا فرآیند های تجاری حیاتی را امن نگه دارند.

همان طور که شرکت ها سعی می کنند که محیط های مجازی خود را بیرون از حوزه IT در نظر بگیرند، نیاز فزاینده ای برای طراحی های امنیتی مختص مجازی سازی احساس می شود. اما پیدا کردن راهکاری که توانایی های امنیتی را هم برای زیرساخت VD و هم برای محیط سرور مجازی فراهم کند و در عین حال همه مزایای عملکردی مجازی سازی را نیز حفظ کند، آسان نیست. مجازی سازی با همه مزیت هایش، سطوح حمله بیشتری نیز ایجاد می کند، که فرصت های زیادی را در اختیار مجرمان سایبری می گذارند تا کسب و کار های بزرگ را هدف قرار دهند.

راهکار امنیتی که برای حفاظت از زیر ساخت مجازی در نظر گرفته شده، باید بتواند حفاظت بی وقفه را با حفظ کارآمدی زیر ساخت فراهم کند.

معماری منحصر بفرد راهکارهای تخصصی آزمایشگاه کسپرسکی که توسط شرکت فدک رایان ارائه می شود، حفاظت کارآمد چند لایه ای ماشین های مجازی را بدون تضعیف عملکرد آن، فراهم می آورد. در نتیجه استفاده از این راهکار ، نرخ Consolidation بالاتری را نسبت به استفاده از راهکارهای امنیتی سنتی خواهیم داشت. موج وسیعی از اسکن و بروزرسانی همزمان (شروع تسک اسکن و بروز رسانی در تعداد زیادی سیستم به طور همزمان Scanning and Update storms)، آسیب پذیری های احتمالی پس از نصب سیستم عامل تا نصب آنتی ویروس (Instant-on Gap) حذف خواهند شد. با افزودن لایه های امنیتی که با مکانیسم های مسدودسازی حمله ها ترکیب شده اند، این راهکار امنیتی، پلتفرم های مجازی سازی را به سطح بالاتری از امنیت رسانده است.

برای یک شرکت بزرگ، هزینه میانگین جبران صدمات ناشی از یک نقض امنیتی مجازی بیش از 940 هزار دلار است،این رقم دو برابر یک حادثه مشابه برای یک زیرساخت فیزیکی است.

36 درصد حوادث امنیتی مربوط به سیستم های فیزیکی منجر به از دست دادن موقتی اطلاعات حیاتی تجاری می شود، این میزان زمانیکه نقض امنیتی در سرور ها و دسکتاپ های مجازی اتفاق می افتد، 66 درصد است.


راهکار: Kaspersky Security for virtualization

شرکت کسپرسکی دو فناوری را ارائه می کند که به شما اجازه می دهد که به بهترین تعادل بین امنیت بهینه و حفظ عملکرد برسید.

راهکار Agentlessمطابق با فناوری های مرکزی Hypervisor عمل می کند، راهکار light agent یک لایه امنیتی بیشتر برای حفاظت به هر ماشین مجازی ارائه می دهد.

برای حفاظت ماشین های مجازی ، شرکت ها تنها به یک Security virtual Machine نیاز دارند که تکالیف اسکن فایل ها به آن محول شود. این SVM حفاظت مرکزی ضد بدافزار را بدون استفاده از منابع دیگر؛ برای همه ماشین های مجازی روی هاست، ایجاد می کند.

q734

بکارگیری یک light agent روی هر ماشین مجازی به معنای حفاظت چند لایه است، همچنین می توان کنترل های امنیتی با ویژگی های متنوع را به آن افزود.

راهکار Kaspersky security for virtualization با محبوب ترین پلتفرم های مجازی سازی، از جمله VMware، VSphere با NSX و KVM ، Microsoft Hyper-V و Citrix Xenserver ادغام شده است. راهکار امنیتی ما به صورتی طراحی شده که کاملا سازگار با محیط مجازی باشد، همچنین این راهکار امنیت شما را در Citrix XenDesktop VDI و VMware Horizon بهبود می بخشد.