ارائه سرویس جدید Immuniweb

ارائه سرویس جدید Immuniweb

شرکت امنیتی وب Immuniweb اعلام کرد که یک تست جامع آنلاین را راه اندازی کرده است تا شرکت ها و سازمان ها را قادر به کشف مواجهه خود با Dark Webکنند.

این سرویس رایگان جدید ، که هدف آن برطرف کردن عدم قطعیت مربوط به Dark Web است ، در آزمون امنیت دامنه ImmuniWeb ادغام شده است که می تواند حوادث اسکوات دامنه ، فیشینگ ، نقض علائم تجاری و جعل رسانه های اجتماعی جعلی را برای سازمان هایی در هر اندازه نشان دهد.

طبق گفته ImmuniWeb ، فناوری هوش مصنوعی بکار گرفته شده ، این امکان را می دهد تا مرتباً بر روی انجمن های هک ، کانال های اختصاصی IRC ، بازارهای زیرزمینی ، چت های تلگرام ، وب سایت های پیست و نقاط مختلف دیگر در “Deep” ، “Dark” و  وب معمولی که به طور مکرر مورد بازدید هکرها قرار می گیرد نظارت داشته باشد.

این شرکت می گوید ، تمام اطلاعاتی که از سراسر وب جمع آوری شده اند مورد بررسی و رتبه بندی قرار می گیرند تا دیدگاه های مهم برای کاربران را استخراج کنند همچنین هرگونه اطلاعاتی که بی ربط ، کپی یا جعلی باشد نیز توسط سیستم دور ریخته می شود.

ایلیا کولوچنکو ، مدیرعامل و بنیانگذار ImmuniWeb گفت: “در ImmuniWeb ، ما واقعاً به نسخه جامع خود و ارزش پایداری که آن را به صنعت امنیت سایبر ، افراد و SME می بخشد افتخار می کنیم.”

وی افزود: “ویژگی جدید یک دست آورد ارزشمند، در زمینه ی مقاومت جامع سایبری و دفاع پیشگیرانه در میان پیچیدگی های بی سابقه چشم انداز تهدید مدرن است.

منبع خبر :

www.computing.co.uk

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.