خدمات

ارائه خدمات تخصصی در حوزه شبکه و امنیت

ارائه راهکارها و خدمات تخصصی فناوری اطلاعات

بهبود عملکرد و افزایش امنیت شما، اولویت و هدف ما.

ما، دژپاد، یکی از بزرگترین عرضه‌کنندگان محصولات امنیت شبکه، و از ارائه‌دهندگان برجسته‌ی خدمات فناوری اطلاعات برای کسب‌و‌کار شما هستیم. تیم متخصص ما، خدمات مراکز داده، امنیت شبکه و راهکارهای اختصاصی را به شما ارائه می‌دهد. اهداف شما در حوزه‌ی فناوری اطلاعات، اولویت ما در زمینه شبکه هستند، و همین ما را تبدیل به انتخاب مناسبی برای مشتریان عزیز کرده است. اگر به دنبال خدمات با کیفیت هستید، دژپاد اینجاست، در کنار شما.

گستردگی اینترنت، یعنی کاربران بیشتر، و این، خود یعنی اهمیت وجود استراتژی امنیت سایبری.

حال این امر به چه معناست؟ به این معنا که تقاضا برای گسترش فضای ذخیره‌سازی بیشتر است، و نیز افزایش قدرت پردازش اطلاعات به تناسب آن جزو اولویت‌ها و نیازهای کاربران است. به دنبال آن شرکت‌ها و سازمان‌ها تلاش می‌کنند تا فضای کاری و مراکز داده‌ی خود را بهبود بخشند تا روند پیشرفت و گسترش سرعت بیشتری به خود گیرد؛ چرا که تمام شرکت های مهم و مدرن کار خود را با تکیه به مراکز داده انجام می‌دهند.

منابع فیزیکی، دیجیتال و هویت محور این کسب و کارها همیشه در معرض خطرات مختلف (مانند حملات سایبری به علت وجود پیکربندی‌های نامناسب و نادرست، و نیزآسیب‌های داخلی) هستند؛ از این رو تنها و بهترین راه برای کاهش این خطرات و به حداقل رساندن آن، داشتن رویکرد حرفه‌ای و مناسب و جامع است، که نقش شناسایی و حفاظت و ارائه‌ی پاسخ سریع را ایفا می‌کند.  ما در دژپاد علاوه بر اجرای صفر تا صد امنیت شبکه، در زمینه‌ی تهیه و تامین تجهیزات مراکز داده مطابق با آخرین استانداردها تخصص داریم و به تناسب با بودجه‌ی شما بهترین برنامه را برای شما فراهم می‌کنیم. تلاش تیم دژپاد این است که همه چیز به بهترین شکل انجام گیرد دراین راستا، مشاوران ما آماده‌ی همراهی با شما هستند.

رایانش ابری

خدمات رایانش ابری

کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک به دنبال افزایش سرعت نوآوری و کاهش هزینه‌های عملیاتی خود هستند. رایانش ابری راهی برای بهینه‌سازی و صرفه‌جویی در منابع و دستیابی به اهداف سازمان است. شرکت مهندسی و امنیت شبکه‌ی دژپاد با تکیه بر دانش روز و تجربه قابل قبول در ارائه راه‍کارهای متناسب با نیاز سازمان‌ها، گام مهمی در پیشبرد اهداف مدیران بردارد.

خدمات شبکه و امنیت شبکه

رفع باگ‌های امنیتی که همه‌روزه پدیدار می‌شود، فرآیند ساده‌ای نیست. چرا که این مشکلات به شکلی تازه ظاهر و فناوری آن روز‌به‌روز پیچیده‌تر می‌شود. این مساله چالش‌های زیادی را برای مدیران و مهندسان امنیت شبکه رقم زده است. با پیشرفت روش‌های تهاجم به سیستم‌های امنیتی، نیاز به ارتقای روش‌های محافظت از امنیت شبکه نیز گسترش پیدا می‌کند. شرکت مهندسی و امنیت شبکه‌ی دژپاد راهکارها، روش‌ها، تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را با پوشش فناوری‌های نوین و به‌روز ارائه می‌دهد.

خدمات شبکه و امنیت شبکه شرکت دژپاد
خدمات منابع پردازشی و ذخیره‌ساز

خدمات منابع پردازشی و ذخیره‌ساز

در بازار متنوع و گسترده‌ی فناوری اطلاعات، انتخاب فناوری مناسب برای ذخیره‌ی اطلاعات سازمان‌ها، پیچیدگی‌ها و دانش مخصوص به خود را می‌طلبد. امروزه انتخاب نوع فناوری مورد نیاز سازمان (بسته به ابعاد و فعالیت)، بهینه‌سازی خدمات و سیستم‌های موجود و هزینه، موضوع چالش‌برانگیزی برای مدیران است. این شرکت با ارائه‌ی پشتیبانی مناسب، سازمان‌ها را در راستای تحقق اهداف تجاری خود یاری می‌کند، تا گامی موثر به سمت حفظ سرمایه‌ی خود با کاهش ریسک و بالابردن ضریب عملکرد بردارند.

خدمات SIEM

شرکت مهندسی و امنیت شبکه‌ی دژپاد خدمات تخصصی SIEM را ارائه می‌دهد. انجام انواع تست‌های نفوذپذیری، شناسایی و رفع تهدیدها و همچنین ارائه‌ی راهکارهای صحیح مدیریتی، از جمله سرویس‌های ارائه‌شده توسط دژپاد است. استفاده از آخرین متدها و جدیدترین فناوری‌های امنیتی به فضای کسب‌وکار اطمینان می‌دهد که می‌تواند همواره در امنیت باشد و با سرعت، به عملکرد پایدار خود ادامه دهد.

خدمات siem شرکت دپاد

ما همیشه در دسترس هستیم.