شرکت Fortinet پیشرو در طراحی و ساخت محصولات امنیتی UTM

Enhancing the Security Fabric

شرکت Fortinet با به کارگیری فن آوری ASIC ارائه کننده راه حلهای کامل امنیتی در محصولات خود و استفاده از آن در تمامی ماژولهای امنیتی توانسته است که چندین سال متوالی برترین و پرفروشترین برند عرضه این گونه از محصولات در دنیا باشد. همچنین تنوع محصولات این شرکت باعث شده که از کوچکترین سازمان تا سازمانهایی نظیر ISP ها ، بانکها، ICP ها و سازمانهایی با پیچیدگی و گسترگی بسیار بیشتر به راحتی بتوانند با مناسبترین هزینه و بهترین عملکرد از محصولات فورتی نت استفاده نمایند و امنیت کامل و جامعی را در شبکه خود ایجاد نمایند.

برترین شرکت در عرضه این محصولات با فروش به بیش از ۲۰۰ سازمان دولتی و خصوصی و نصب آنها در پروژه های مختلف با استفاده از کارشناسانی متخصص

این محصول Fortinet می تواند یک راه حل جامع و کامل جهت برقراری امنیت با مناسب ترین هزینه را فراهم نماید. با کمک این محصول خواهید توانست با ایجاد فایروال و پیاده سازی پروفایل های امنیتی شبکه خود را از نفوذ و ویروسها و حملات حفظ نموده و توانایی فیلترینگ محتویات وب و شناسایی هرزنامه ها را هم داشته باشید. کنترل محتویات ترافیک و Application ها را نیز می توان با این دستگاه انجام داد.

این محصول جهت برقراری امنیت شبکه های wifi استفاده می شود. در واقع این محصول دارای همان ویژگیهای FortiGate می باشد و می تواند به عنوان یک Access Point در شبکه های وایرلس نیز باشد.

این محصول یک Access Point در شبکه وایرلس می باشد که همراه با FortiGate می تواند در جهت برقراری امنیت و کنترل شبکه های وایرلس استفاده شود.

این دستگاه یک سیستم ذخیره رویدادها، تجزیه و تحلیل و تولید گزارش از تمامی محصولات شرکت فورتی نت با امکانات اضافه تری نظیر Vulnerability Assessment (ارزیابی نفوذ ) و Event Correlation (ارتباط رخدادها).

این محصول ابزاری است جهت مدیریت تمامی محصولات فورتی نت در یک شبکه. کنترل یکپارچه ، به روزرسانی، تنظیمات و مونیتورینگ آنها از قابلیتهای این دستگاه می باشد.

این محصول امنیتی پیشرفته را برای جلوگیری از ویروسها و هرزنامه ها در استفاده از Email Server فراهم می سازد. علاوه براینکه خود این محصول می تواند یک Mail Server امن باشد می تواند در جلوی یک آرایه از Email Server ها قرارگرفته و امنیت آنها را نیز فراهم نماید.

این محصول فایروالی جهت برقراری امنیت Application های تحت وب و XML می باشد که می تواند استفاده از این نوع کاربردها را امن نموده، شتاب دهد و یا Balance کند.

این محصول جهت بهینه سازی دسترسی، کارآیی و تجمیع برنامه های کاربردی در شبکه های بزرگ و گسترده را فراهم می سازد.

این محصول ارزیابی نفود و آسیب پذیری، مونیتورینگ و نظارت و تواناییهایی جهت ممیزی و مدیریت پایگاههای داده ای حساس فراهم نموده تا از نفوذ به آنها جلوگیری نماید و ردیابی جریان اطلاعات بین آنها را انجام می دهد.

این محصول مدیریت نفوذ و آسیب پذیری نقاط انتهایی، ارزیابی موجودی و دارایی سازمان، مدیریت اصلاح، ممیزی و گزارشگیری را فراهم می سازد.

این محصول جهت برقراری اطمینان از تداوم عملکرد شبکه با Bridge کردن اتوماتیک ترافیک شبکه در زمانهای قطع برق و یا خرابی سیستم کاربرد دارد.

این محصول جهت راه حلهای تشخیص هویت کاربرد دارد. با کمک این محصول می توان با تولید کلمه های عبور بصورت On-Time امنیت استفاده از Application ها را بالا برد.

این محصول جهت شناسایی کاربران استفاده می شود. استفاده از روشهای مختلف تشخیص هویت نظیر Radius، Tacacs+، LDAP از ویژگیهای این محصول می باشد.

نرم افزاری جهت برقراری امنیت کلاینتها، موبایلها و نوت بوکها و همچنین جهت برقراری ارتباطی امن بین این نوع تجهیزات با سیستمهای امنیتی فورتی نت