ذخیره سازی حرفه ای

مدیریت حجم اطلاعات در حال افزایش در مقابل بهایی که بابت سخت افزار ذخیره کننده اطلاعات باید پرداخت شود ، نیازی است که با انتخاب Overland SnapServer به بهترین شکل به آن پاسخ داده خواهد شد .

Overland’s SnapServer شامل 2 مدل :

SnapServer XSR 120 و SnapServer XSR 40 می باشد .

SnapServer XSR 120 و XSR 40 در سطح مدیریت سازمان و به همراه امکانات محافظت از اطلاعات عرضه شده است .

XSR 120 فقط 2u و مدل SnapServer XSR 40 نیز 1u از فضای رک را اشغال می کنند و برای اشتراک فایل ، پشتیبان گیری و دسترسی از راه دور مناسب هستند .

SnapServer XSR 120 از SATA-II پشتیبانی می کند و تا 768 ترابایت و XSR 40 تا 320 ترابایت قابلیت افزایش دارد .

SnapServer GuardianOS یک سیستم عامل با امکان گسترش یکپارچه با عنوان DynamicRAID می باشد ، بدین ترتیب در صورت نیاز هر زمان که بخواهیم می توانیم هارد درایو را به سیستم اضافه و یا جابجا کنیم ، در نتیجه تمام فضاهای سیستم ذخیره سازی SnapServer می توانند بوسیله storage pool بدون مداخله در سیستم به صورت داینامیک رشد کنند و یا کوچک شوند .

XSR 120 وXSR 40 با بهره مندی از سیستم بلاک و فایل می تواند با سیستم های Windows, Linux, UNIX و Macintosh کار کند.

GuardianOS شامل امکانات محافظت از اطلاعات نیز می باشد ، نظیر snapshots با کارایی بالا ، پشتیبان گیری مستقیم روی RDX™ ، SnapSync و data replication اختیاری

برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات راه حل قدرتمندی است که برای کسب و کارهای کوچک و یا دفاتر دور از مرکز طراحی شده و در ظرفیت 360 ترابایت و ابعاد2u ارائه شده است .
NEOs T24 برای شما قابلیت های خارق العاده ای به ارمغان می آورد ، که در دو مدل کتابخانه ی 12 اسلات و 24 اسلات موجود می باشد همچنین مقرون به صرفه و قابل اعتماد است و پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات را برای انواع اطلاعات مراکز داده به سادگی امکان پذیر می نماید.

مزایای محصول NEOs T24

برای تهیه نسخه ی پشتیبان و بازیابی اطلاعات بالای 360ترابایت مقرون به صرفه است
امکان انجام عملیات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از هر کجای دنیا
امکان اضافه کردن درایو نوار در صورت نیاز، جهت افزایش کارایی و بالابردن کارایی

وقتی بودجه و فضای ذخیره سازی هر دو محدود می شود ، گزینه ای نمی ماند جز NEOs T48.

NEOs T48 برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات راه حل قدرتمندی است که برای کسب و کارهای کوچک و یا ادارات دور از مرکز طراحی شده و در ظرفیت 720ترابایت و ابعاد 4u ارائه شده است .یک راه حل فوق العاده برای مراکز داده ای که اطلاعات مهمی را نگهداری می کنند .برای محیط هایی طراحی شده که گسترش ذخیره سازی اطلاعات آن ها فراتر از نیاز معمول است. multi-drive و امکان تبدیل پارتیشن بندی یک کتابخانه به 4 کتابخانه ی کوچکتر از دیگر قالبت های NEOs T48می باشد.

مزایای محصول NEOs T48

برای تهیه نسخه ی پشتیبان و بازیابی اطلاعات بالای 720 ترابایت مقرون به صرفه است
امکان انجام عملیات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از هر کجای دنیا
امکان اضافه کردن درایو نوار در صورت نیاز، جهت افزایش کارایی و بالابردن کارایی