امنیت به عنوان خدمت

شرکت SafeNet بزرگ ترین شرکتی است که به صورت انحصاری بر روی محافظت از دارایی های اطلاعاتی با ارزش بالای سازمان ها تمرکز کرده است. SafeNet یک شرکت جهانی و برجسته در زمینه ارایه راهکارهای محافظت از داده می باشد. بیش از ۲۵ سال است که شرکت های بین المللی موجود در فهرست Fortune 500 و سازمان های دولتی برای محافظت از دارایی های اطلاعاتی با ارزش خود و اطلاعات مربوط به مالکیت معنوی به SafeNet اعتماد کرده اند.

با توجه به لزوم حفاظت در برابر تهدیدات پیشرفته در محیط های پیچیده مجازی سازی، خدمات رایانش ابری و اپراتورهای همراه، سازمان ها می بایست راهکاری در کلاس مرکزداده برای در امان نگه داشتن اطلاعات حساس خود انتخاب نمایند. SafeNet کامل ترین سبد محصولات رمزگذاری داده ها برای سازمان ها را ارایه می دهد که محافظت مدوام از داده های حساس را در حیاتی ترین لحظات چرخه عمر هر داده فراهم می کنند.
محصولات رمزگذاری و مدیریت کلید رمزنگاری SafeNet سازمانها را قادر می سازند داداه های حساس خود در پایگاه داده، برنامه های کاربردی، سیستم های ذخیره سازی، پلتفرم های مجازی سازی و محیط های رایانش ابری را امن نمایند.

ماژول های امنیتی سخت افزاری SafeNet HSM:
ماژول های امنیتی سخت افزاری (HSM) محافظت قابل اعتمادی برای تراکنش ها، هویت کاربران و برنامه های کاربری از طریق امن سازی کلیدهای رمزنگاری و تامین خدمات رمزنگاری، رمزگشایی، احراز هویت و امضای دیجیتال فراهم می کنند.

اطلاعات بیشتر

راهکار مدیریت کلید:
با استفاده از SafeNet سازمان ها می توانند به صورت متمرکز، موثر و امن، سیاست ها و کلیدهای رمزنگاری را -طی چرخه عمر مدیریت کلید و درون سازمان- مدیریت نمایند.

اطلاعات بیشتر

رمزنگاری مرکزداده:

مشتریان به راهکار رمزنگاری مرکزداده SafeNet به منظور امن سازی داده های ساخت یافته و ساخت نیافته خود شامل پرونده بیماران، اطلاعات کارت های اعتباری، شماره های امنیتی اجتماعی و غیره تکیه می کنند.
اطلاعات بیشتر

امنیت ماشین های مجازی:
سازمان ها می توانند با استفاده از SafeNet بصورت امن و موثر رمزگذاری را در محیط های مجازی پیاده سازی کنند. راهکار SafeNet می تواند تمامی محتوای ماشین های مجازی را رمزنگاری و امن کنند، کلیدهای رمزگذاری از محیط ابری را ذخیره و مدیریت کنند یا به برنامه های محیط ابری مانند Dropbox برای محافظت از دارایی های حساسشان در برابر سرقت اطلاعات امکان رمزگذاری بدهد.

اطلاعات بیشتر

امنیت برنامه های کاربردی:
SafeNetسازمان ها را قادر می سازد دارایی های حساس در برنامه های سازمانی خود را رمز کنند و یا در برخی موارد خود برنامه را رمز نمایند. با استفاده از راهکارهای SafeNet مشتریان می توانند قابلیت های رمزنگاری قوی، کنترل جز به جز و پیاده سازی شفاف را به منظور امن سازی دارایی های حساس به صورت موثر و کاربردی در اختیار بگیرند.

اطلاعات بیشتر

رمزنگاری شبکه با سرعت بالا:
قابلیت اطمینان اثبات شده، بیشترین کارایی و کمترین تاخیر ممکن، دستگاه های امنیت شبکه SafeNet را به راهکاری ایده آل برای محافظت از داده های درجریان و حساس به زمان شامل صدا، تصویر و فراداده ها تبدیل کرده است.
اطلاعات بیشتر