فراتر از امنیت

پیچیدگی محیط‌های آی‌تی امروزی نظارت بر تمامی دارایی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موجود در یک شبکه را برای شرکت‌های مختلف دشوار کرده است. چنانچه مدیران شبکه نتوانند تک‌تک دارایی‌های موجود در آن را تحت نظر بگیرند، چگونه می‌توانند سازوکارهای کنترلی و امنیتی لازم را در مورد تک‌تک بخش‌های شبکه اعمال نمایند؟
ابزار امنیتی سازمانی کسپرسکی تمامی ابزارها و نرم‌افزارهای موجود در شبکه را به صورت خودکار شناسایی کرده و آنها را در قسمت‌های ثبت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری ثبت می‌شوند. رؤیت بهتر دارایی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شرکت ارزیابی وضعیت امنیتی تک تک سیستم‌ها و اعمال تنظیمات امنیتی مناسب را برای شما ساده‌تر خواهد کرد. علاوه بر این یک امنیت جامع و کامل برای جلوگیری از تهدیدهای گذشته، فعلی و آینده را برای کاربران به ارمغان می آورد.

از زمان کشف و تائید وجود یک نقص امنیتی تا ارائه راه حل آن و رفع مشکل بطور قطعی بر روی سکوی سیستم عامل و یا هر نقطه دیگری در تجهیزات، راه طولانی طی میگردد. این دوره زمانی بهترین موقعیت را برای نفوذگران و خرابکاران فراهم می نماید تا به اهداف خود دست یابند.
لذا در مسئله مربوط به حفره ها و نقایص امنیتی، زمان، دقت در نحوه عملکرد و سرعت اجرا، نقش بسیار مهمی را ایفا میکند که این وضعیت، تولید کنندگان محصولات نرم افزاری و سخت افزاری را در مرحله نخست و مدیران امنیت شبکه را در مرحله نهایی به چالش می کشاند.

نیروهای کاری روز به روز تنوع بیشتری می‌یابند و بیش از هر زمان دیگری به صورت سیار کارهای خود را انجام می‌دهند، از این رو لازم است که بنگاه‌های کاری امنیت خود را به ورای مرزهای سنتی گذشته توسعه دهند. KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS علاوه بر بهره‌مندی از فناوری‌های ضدبدافزاری مختلف که موفق به دریافت جوایز متعددی هم شده‌اند، قابلیت ایجاد امنیت سیار، امنیت سرورهای فایل را نیز دارد و به همراه فناوری‌های کنترلی بسیار خوبی ارائه شده است تا کاربران، اطمینان لازم از بابت پیروی از سیاست‌های امنیت تعیین شده شرکت یا سازمان خود را حاصل نمایند.