پشتیبان گیری ساده، ذخیره سازی قابل اعتماد و بازیابی هوشمند

Xopero Software یکی از پیشگامان راه حل های پشتیبان گیری در اروپا است، و ابزاری حرفه ای را برای تهیه پشتیبان جامع داده های حیاتی کسب و کار فراهم می کند. مشتریان Xopero شامل بسیاری از بخش های مختلف هستند: SMB، عمومی، اداری، بانکداری و امور مالی، آموزش و پرورش، مراقبت های بهداشتی، مخابرات و IT.

Xopero Backup & Restore یک راه حل مدیریت مرکزی است که قادر به اجرا در زیرساخت هر مشتری می باشد. این امر اجازه می دهد تا به راحتی و به طور موثر پشتیبان گیری، همگام سازی و بازیابی اطلاعات از سرورها و ایستگاه های کاری انجام شود. مدیریت جامع برای کاربران ارائه می شود و می توانند از راه دور دقت پشتیبان گیری های انجام شده را کنترل کنند.

حفاظت از داده های Endpoint:

ما سالانه صدها مگابایت اطلاعات مهم را تولید می کنیم. مهمتر از همه، کسب و کارها سیار می شوند و مقدار زیادی از داده های حیاتی از مراکز داده به نقطه های انتهایی منتقل می شود. Xopero به طور جامع از تمام داده های پایانی محافظت می کند – ایجاد شده و ذخیره شده در دسکتاپ کارکنان، لپ تاپ ها، تبلت ها یا تلفن های همراه – و بازیابی اطلاعات ساده و عدم وجود هر نوع خرابی را ضمانت می کند.

پشتیبان گیری از سرور:

در صورت خرابی، شما می توانید به راحتی سیستم را با ساخت یک نسخه پشتیبان از یک سرور ویندوز بازیابی کنید. Xopero همچنین امکان پشتیبان گیری و بازیابی فایل ها، پایگاه های داده، حساب های ایمیل، برنامه های کاربردی و یا محیط های مجازی (MS SQL، MySQL، PostgreSQL، MS Exchange، MS Outlook، Firebird، Hyper V) درایوهای شبکه و وضعیت سیستم را فراهم می کند.

پشتیبان گیری از محیط مجازی:

با Xopero، شما می توانید به راحتی از همه داده ها محیط های مجازی محافظت کنید – Hyper-V و VMware. این گزینه به طور خودکار به سرور مجازی شما متصل می شود و تمام ماشین ها را نمایش می دهد. هر تعداد ماشین مجازی را که می خواهید پشتیبان بگیرید را انتخاب کنید و از آن محافظت کنید.

بازیابی هوشمند Xopero:

پشتیبان گیری دیگر کافی نیست. Xopero اجازه می دهد تا بسیار بیشتر از فقط امنیت داده های خود را داشته باشید. جدیدترین فن آوری Xopero اجازه می دهد تا فورا داده های حیاتی را به صورت مجازی، تنها با چند کلیک راه اندازی کند. درست از سرور QNAP قابل اعتماد شما.

بازیابی Bare Metal:

Xopero اجازه می دهد تا خیلی سریع، کل سیستم را بازیابی کنید – نه تنها داده ها، بلکه تنظیمات سیستم – روی سرور قدیمی یا جدید.

تکثیر اطلاعات:

با تشکر از تکنولوژی تکثیر سایت به سایت، شما می توانید کپی های داده خود را در سرور دیگری ایجاد کنید. این یک راه عالی برای محافظت از داده ها از خرابی سخت افزار است، زیرا به شما اجازه می دهد کپی فایل های خود را بر روی سرور جدید در فرمت اصلی خود ایجاد کنید. و می توان آن را به طور مستقیم در سایت مقصد استفاده کرد. فقط کار خود را از لحظه ای که خرابی و از دست دادن اطلاعات رخ داده است، ادامه دهید.

مدیریت مرکزی:

مدیریت مرکزی به شما امکان کنترل اشتباهات برنامه و هشدارها را می دهد و اینکه بررسی کنید آیا تمام اقدامات به درستی انجام شده است یا خیر. شما اطلاعات کامل از تمام پشتیبان گیری های حساب های کاربری را دریافت می کنید.

بازیابی ساده و مهاجرت داده:

Xopero یک مرکز مدیریت جامع ارائه می دهد که به اجرای آسان و سریع هر فرایند مهاجرت کمک می کند. شما می توانید مهاجرت چندین کاربر را در یک زمان مدیریت و به طور خودکار همه داده ها را به دستگاه موجود و یا جدید منتقل کنید. اگر یک حادثه اتفاق می افتد، شما قادر به بازگشت سریع به کار در محیط قبلی هستید.

رمزگذاری پیشرفته:

رمزگذاری AES 256 تضمین می کند که هیچ کس نمی تواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند! فایل های پشتیبان تهیه، ذخیره و انتقال محافظت می شوند. شما همچنین می توانید یک کلید رمزنگاری اختصاصی را انتخاب کنید که بالاترین سطح امنیت داده ها و محرمانگی را فراهم می کند.