درباره ما

شرکت مهندسی و ایمنی شبکه دژپاد

دژپاد شرکتی پیشرو در حوزه امنیت و مهندسی شبکه است که در سال 1393 در تهران تاسیس گردیده و در طول زمان، با تلاش و پشتکار جوانان متخصص ایرانی، در کنار تجربه مدیران ارشد، به یکی از معتبرترین فعالان این حوزه تبدیل شده است.

ماموریت اصلی ما، کسب نمایندگی و عرضه محصولات برترین شرکت‌های بین‌المللی فعال در حوزه امنیت و زیرساخت شبکه و ارائه خدمات و راهکارهای مبتنی بر فناوری‌های نوین اطلاعات و ارتباطات است، تا بتوانیم گامی موثر در جهت بهبود و رفع نیازهای مشتریان و کسب‌وکارهای مختلف برداریم.

ما همواره در تلاشیم تا با پیشرفت تکنولوژی در دنیا همگام باشیم، در این راستا شرکت کردن در دوره‌های بین‌المللی به‌روز را از وظایف واحد فنی در نظر گرفتیم؛ تیم فنی ما همگی دارای مدارک معتبر بین‌المللی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات هستند که علاوه بر ارائه خدمات، برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی را نیز برعهده دارند، تا به عنوان یک مجموعه مهندسی و متکی بر دانش، بتوانیم در مسیر توانمندسازی و آموزش نیروی متخصص داخلی نیز، قدم کوچکی برداریم.

اعتماد مشتریان ارزشمندترین دستاورد ما تا به امروز بوده و هست؛ ما تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تا بتوانیم با واردات مستقیم معتبرتیرین و به‌روزترین محصولات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موردنیاز کسب‌وکارها و ارائه خدمات در بالاترین کیفیت، نیازهای مشتریان را برآورده سازیم؛ ما در دژپاد می‌خواهیم در روند گسترش و پیشرفت کسب‌وکار در کنارتان باشیم.

حوزه فعالیت ما

به دلیل ارزش بالای اطلاعات و داده‌های مالی، توجه به چالش‌های امنیتی در صنعت بانکداری امری اجتناب‌ناپذیر است که امنیت اطلاعات، محرمانگی در کنار کیفیت، سرعت و همچنین یکپارچه‌سازی با استانداردهای بین‌المللی از الزامات آن است.

صنایع نفت و گاز و صنایع وابسته به آنها از قبیل پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌ها به دلیل اهمیت استراتژیک خود از حساسیت‌های ویژه‌ای برخوردارند که نظارت و مدیریت فناوری‌های بالا و حساس مورد استفاده در این صنایع، فقط با ایجاد یک شبکه ایمن و کارآمد امکان‌پذیر است.

شبکه‌های علمی و تحقیقاتی دارای حجم فراوانی از داده‌های مهم و حیاتی هستند که به امنیتی بسیار قدرتمند با سرعت پردازش بالا نیاز دارند.

حفظ محرمانگی، صحت و دسترس‌پذیری سامانه‌های بهداشت و درمان و اطلاعات دارویی و داده‌های بیماران بزرگ‌ترین چالش امنیت در صنعت بهداشت و درمان است که نیاز به شبکه‌ای امن، کارآمد و یکپارچه با استاندارها دارد.

آسیب‌های ناشی از حملات سایبری در این صنعت ابعاد گسترده‌ای در پی دارد و می‌تواند جان افراد زیادی را به خطر بیاندازد. پس به ویژه در این صنعت، سامانه های ناوبری، تجهیزات ارتباطی و سامانه‌های موقعیت‌یابی جغرافیایی، دارای آسیب‌پذیری بوده و نیازمند ایمن‌سازی هستند.

ارتباط قابل اعتماد و تبادل مستمر داده‌های پروازی و ترافیک هوایی در لحظه، در واحدهای مراقبت پرواز از مهم‌ترین عوامل ارتقای امنیت سایبری در صنعت هوانوردی است، که به یک شبکه سریع، امن با عملکرد بالا نیاز دارد.

در صنعت بیمه اطلاعات مشتریان و سوابق بیمه آنها، اسناد محرمانه‌ای است که باید به صورت جدی نگه‌داری شوند. تامین امنیت سیستم‌ها و در عین حال دسترسی‌پذیری شبکه از مواردی بسیار پراهمیت در این صنعت به حساب می‌آید.

در صنایع سنگین، مانند صنایع خودروسازی، هواپیماسازی، ماشین آلات صنعتی و …، برای مهندسین تولید، تامین امنیت در فرایندها و فناوری ساخت و حفظ مالکیت معنوی و تکنولوژی و همچنین در دسترس بودن سامانه‌های کسب‌وکار و فروش بسیار اهمیت دارد.

محافظت از داده‌ها و اطلاعات مشتریان و کیفیت و دسترسی‌پذیری ارتباطات و امنیت برقراری ارتباط از مهم‌ترین نکاتی است که شرکت‌های مخابراتی باید به آن توجه کنند. دستیابی به چنین هدفی، مستلزم مدیریت متمرکز و اقدامات امنیتی جامع می باشد.

نفوذ و خرابکاری در این صنایع، مانند نیروگاه‌ها و صنایع نیروگاهی، به صورت مستقیم به آسایش و زیرساخت‌های مورد نیاز مردم لطمه می‌زند. به همین دلیل توسعه و تامین امنیت در این حوزه بسیار ضروری است.

این سازمان‌ها همواره اداره امور کشور را بر عهده دارند که اختلال در هر بخش از آنها باعث اختلال کار و فعالیت‌های روزانه در کل کشور می‌شود. به همین دلیل در دسترس بودن و عملکرد بالا و تضمین امنیت اطلاعات و اسناد محرمانه دولتی از الزامات امنیتی مورد استفاده در سرویس‌های این سازمان‌ها به حساب می‌آید.

در این حوزه دسترسی‌پذیری سیستم‌ها و شبکه و همچنین حفظ محرمانگی و اطلاعات مشتریان بسیار حائز اهمیت است که اختلال در هر بخش آن می‌تواند تمام شبکه را مختل کند.

در مسیر توسعه در کنار شما هستیم.