10 دلیل برتری Kaspersky Endpoint Security برای شرکت ها

10 دلیل برتری Kaspersky Endpoint Security برای شرکت ها
10 دلیل برای اینکه چرا باید Kaspersky Endpoint Security for Business را به عنوان استاندارد امنیتی کسب و کار خود جهت مقابله با این تهدیدات انتخاب کنید!

امروزه و با ریسک های کنونی ، صرفاً واژه امنیت کافی نیست. تهدیدات کنونی شرکت ها را وادار به تامین امنیت کسب و کارشان کرده است. تمامی کسب و کار ها به صورت بالقوه در معرض تهدیدات و آلودگی ها هستند، اما تمامی آنها به خوبی آمادگی مقابله با این تهدیدات را ندارند.

10 دلیل برای اینکه چرا باید Kaspersky Endpoint Security for Business را به عنوان استاندارد امنیتی کسب و کار خود جهت مقابله با این تهدیدات انتخاب کنید:

1. قوی ترین سیستم حفاظتی در میان سایر نرم افزار های امنیتی :

لابراتور Kaspersky موثرترین سیستم حفاظتی را در مقابل تهدیدات شناخته شده ، شناخته نشده و پیشرفته بد افزاری نسبت به سایر برند های مربوطه ارائه میکند ؛ در سال 2014 محصولات Kaspersky از میان 93 تست و نقد مختلف 51 بار رتبه اول را کسب کرد. هیچ کدام از محصولات رقیب حتی به این رقم نزدیک هم نشده اند.

2. معروف ترین سیستم تشخیص هوشمند تهدیدات :

درک لابراتور Kaspersky از طرز کار پیچیده ترین حملات جهانی همراه با توانایی تشخیص و بررسی آنها ، Kaspersky را شریک و مشاور امین بسیاری از سازمان های اجرایی دولتی از جمله اینترپل کرده است. این سیستم تشخیص هوشمند تهدیدات در هسته تمامی Kaspersky Security for Business ها قرار دارد.

3. پلتفرم یکپارچه و واحد :

هیچ یک از برند ها تکنولوژی چند لایه ای را مخصوصاً به صورت یک پلتفرم امنیتی واحد ارائه نکرده اند. تکنولوژی های Kaspersky به صورت انحصاری ایجاد شده اند و با یکدیگر به صورت یکپارچه و بدون هیچگونه ناسازگاری، مشکل اجرایی و شکاف امنیتی عمل می نمایند.

4. مدیریت متمرکز :

محصولات Kaspersky Endpoint برای ایستگاه های کاری ، دستگاه های موبایل و ماشین های مجازی ، همگی توسط یک کنسول مدیریت از راه دور – Kaspersky Security Center – مدیریت میشوند. ( با داشتن دید و کنترل کامل روی client ها ).

5. Application Control با قابلیت های پیشرفته :

آسیب پذیری در برنامه ها اصلی ترین راه ورود بد افزار ها میباشد. روش چند لایه ای Kaspersky شامل تکنولوژی های Application Monitoring و Access Control و همچنین Startup Control از این امر جلوگیری میکند.

6. امنیت بی دردسر و آسان دستگاه های موبایل :

مدیریت متمرکز دستگاه های موبایل و برنامه ها با امکان ایمن سازی و حفاظت داده ها از راه دور.

7. رمزنگاری یکپارچه :

تنظیمات Encryption زیرنظر قوانین Anti-Malware ، Device Control و سایر المان های امنیتی Kaspersky قرار دارد. در نهایت داده ها حفاظت شده و برای دسترسی به آنها از یک ورودی واحد و احرار هویت بر پایه Token استفاده میشود.

8. مدیریت دائمی :

با استفاده از پویش آسیب پذیری ها ، مدیریت خودکار Patch ها و ابزار های مدیریتی Kaspersky ، مدیریت امنیتی دائمی از طریق Kaspersky Security Center برقرار میکند.

9. انعطاف پذیری بالا :

پشتیبانی بیش از 1 میلیون شی در Active Directory همراه با کنترل دسترسی و پیکربندی Profile ها بر مبنای Role ها ، به منظور انعطاف پذیری در محیط های پیچیده.
Kaspersky Security for Business متناسب با کسب و کار شما رشد خواهد کرد.

10. تعهدات :

Kaspersky به طور کامل متمرکز بر امنیت فناوری اطلاعات میباشد ؛ به طور مداوم در حال توسعه تکنولوژی های ابداعی خود است تا بتواند از تمامی مشتریان خود در مقابل تهدیدات شناخته شده ، ناشناخته و پیشرفته امنیتی حفاظت کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.