آنتی ویروس قوی برای ویندوز

بنر مقاله آنتی ویروس قوی برای ویندوز

مقدمه

اگر درگیر امنیت کسب و کار خود هستید، برای تامین امنیت سیستم عامل ویندوز در سازمان خود به آنتی ویروس Windows 10 Enterprise نیاز دارید. معیارهایی که باید هنگام انتخاب چنین آنتی ویروسی در نظر بگیرید، سطوح دفاعی و پیامدهای اجرای آن است. توصیه برتر ما ابزاری است که مثلا  توسط ESET با سیستم گزارش دهی عالی ساخته شده است. همچنین باید راه حلی مثلا از Avast در نظر بگیرید که نصب و مدیریت آن طبق ادعای سازندگان بسیار راحت است. برای سازمان‌ها  امنیت اولویت اول است. بنابراین نصب آنتی ویروس قوی برای ویندوز 10 می‌تواند قدم اول باشد.


آنتی ویروس قوی برای ویندوز

در بیشتر موارد، ویندوز 10 به خوبی از خطر محافظت می‌شود، اما کاربران همچنان برای محافظت بیشتر ملزم به نصب نرم افزار آنتی ویروس هستند. در حال حاضر، ویندوز 10 با Windows Defender از پیش نصب شده، protection پیش فرض آنتی ویروس و بدافزار ارائه شده توسط مایکروسافت محافظت می‌شود. برخی بررسی‌ها در اینترنت نشان می‌دهد که Windows Defender چندان موفق عمل نکرده است، اما صادقانه بگویم، آنقدر که به نظر می‌رسد ضعیف نیست. در واقع این برنامه با گذشت زمان خیلی بهتر شده است. با این حال، همچنان نمی‌توان آن را قابل قیاس با سایر راهکارهای آنتی ویروس بزرگ دانست.

چرا در Windows 10 / 11 Enterprise به آنتی ویروس نیاز دارم؟

شما بدون شک نگران حفظ ایمنی نقاط پایانی شبکه‌ی خود در کامپیوترهای سازمانی هستید. امروزه شرکت‌ها خط‌مشی‌های امنیت اطلاعات مخصوص به خود را ایجاد می‌کنند که مقررات آن برای تمامی کارکنان سازمان تعریف شده و افراد ملزم به پیروی از آن‌ها هستند و در صورت عدم رعایت این مقررات، امنیت می‌تواند در معرض خطر قرار بگیرد.

اگر برایتان سوال است که آیا برای ویندوز باید آنتی ویروس مجزا نصب کرد، پاسخ مثبت است. با وجود این واقعیت که ویندوز 10 و 11 دارای ابزار آنتی ویروس داخلی با رتبه خوب خود هستند، سرمایه‌گذاری در یک راه حل تخصصی آنتی ویروس سازمانی ویندوز می‌تواند امنیت کامل را فراهم کند. به عنوان مثال، حفاظت نقطه پایانی، یک لایه امنیتی اضافی ارائه می‌کند تا حتی اگر بدافزار به دستگاه شما نفوذ کند، قبل از اینکه کل شبکه را تحت تاثیر قرار دهد، چیزی برای شناسایی و حذف آن دارید. ما تحقیقات مناسبی انجام داده‌ایم و لیستی از چند نمونه بهترین آنتی ویروس‌ها را برای Windows 10 Enterprise قرار داده‌ایم.

بهترین آنتی ویروس ها برای Windows 10 / 11 Enterprise کدامند؟

ESET PROTECT پیشرفته

آیا راه حل امنیتی کاملی برای کسب و کار شما وجود دارد؟ این به شما بستگی دارد و ESET PROTECT Advanced یک راه حل سازمانی برای هر اندازه و مقیاس تجاری است. این ابزار اسکن ضد بدافزار، فیلتر spam و ضد فیشینگ را ترکیب می‌کند تا تمام رایانه‌های موجود در شبکه را در برابر بدافزارها و حملات مبتنی بر ایمیل کاملا ایمن کند. در این مواقع دشوار، مهم است که بتوانید همه چیز را از دور کنترل کنید. این نککته برای کاربران ESET به راحتی قابل حل است زیرا ابزار ESET با یک کنسول راه حل مدیریت مبتنی بر ابر ارائه می‌شود. این راه حل می‌تواند برای نیازهای خاص شما تنظیم شود زیرا امنیت File Server، رمزگذاری کامل دیسک، محافظت از Cloud Application، امنیت ایمیل و بسیاری موارد دیگر را نیز فراهم می‌کند. این محصول می‌تواند یک آنتی ویروس قوی باشد.

بیایید ببینیم بهترین ویژگی‌های آن چیست:

 • Single Click برای بسیاری از اقدامات
 • ارائه گزارش پیشرفته برای نقاط پایانی بیش از هزار دستگاه
 • نصب و راه اندازی آسان
 • حفاظت چند لایه پیشرفته برای همه دستگاه‌ها، از جمله موبایل
 • پیشگیری از باج افزار

Bitdefender Gravity Zone

Bitdefender’s GravityZone یک راه حل امنیتی تجاری است که چندین مرتبه در تست‌های امنیتی مستقل رتبه اول را کسب کرده و این نکته‌ی خوبی برای مدیران جهت انتخاب آنتی ویروس به شمار می‌آید. دلیل کسب امتیازات بالا هم ترکیب machine learning و با امضا و سایر فناوری‌ها برای محافظت در برابر انواع تهدیدات است. اگر مساله‌ی امنیتی بدافزار، باج افزار، Exploit یا هر نوع بدافزار از جمله Zero-Day باشد، این ابزار سازمانی تمام نقاط پایانی و سرورها را به طور یکسان پوشش می‌دهد. و با استفاده از این راه حل‌های مدرن، می‌توان امنیت سازمانی در سطح بالایی به دست آورد. این محصول نیز یک آنتی ویروس قوی برای ویندوز است.

برخی از بهترین ویژگی‌های این راهکار شامل موارد زیر می‌شود:

 • مدیریت ریسک و ارزیابی آسیب پذیری؛
 • همه اقدامات از یک کنسول واحد مدیریت می‌شوند؛
 • بهترین رتبه توسط تست های امنیتی مستقل دارد؛
 • هوش مصنوعی و فناوری‌های یادگیری ماشینی در آن استفاده شده است؛
 • محافظت لایه‌ای در برابر همه تهدیدات.

Panda Small Business Protection

یکی از اساسی‌ترین راه حل‌های مقرون به صرفه و حرفه‌ای است که ممکن است برای Windows 10 و 11 Enterprise دریافت کنید. می توانید خدمات محصول خود را توسط کنسول آن مدیریت کنید، از زمان انقضای لایسنس آن مطلع شوید، certificate آن را تمدید کنید، و مشکلات را به پشتیبانی فنی گزارش دهید. بیایید ببینیم که ویژگی های اصلی Panda Small Protection چیست:

 • رایانه ها را با نام مستعار شناسایی می‌کند؛
 • وای فای‌ها را از نظر امنیتی بررسی می‌کند؛
 • تاریخچه اتصالات به دستگاه را نشان می‌دهد؛
 • دسترسی رایانه‌های ناشناس به رایانه شما را مسدود می‌کند؛
 • پاک کننده ابری اطلاعات شما را در صورت نیاز حذف می‌کند تا کسی به آن‌ها دسترسی نداشته باشد.

ابزار مانیتور Wi-Fi شبکه‌های Wi-Fi را که به آن‌ها متصل هستید و همچنین دستگاه‌هایی را که به آن‌ها متصل هستید نمایش می‌دهد. این ویژگی برای تعیین اینکه آیا کسی اتصال Wi-Fi شما را هک کرده است یا خیر بسیار مفید است. کنترل برنامه یک عملکرد عالی است که یک محیط امن و بسته ایجاد می‌کند. در نتیجه، یک لایه دفاعی عالی در برابر تهدیدات روز صفر فراهم می‌کند. کنترل برنامه نه تنها به شما امکان می‌دهد انتخاب کنید کدام برنامه ها می توانند روی رایانه شما اجرا شوند، بلکه به شما این امکان را می‌دهد که مشخص کنید وقتی یک نرم افزار ناآشنا سعی می کند خودش را نصب کند، چه اقداماتی باید انجام شود.

Panda Cloud Cleaner یک ابزار پاکسازی ابتکاری است که از اسکن ابری برای اجرای یک اسکن عمیق و از بین بردن ویروس‌هایی که محصولات آنتی ویروس معمولی قادر به شناسایی آن‌ها نیستند استفاده می‌کند.

Malwarebytes Small Business

Malwarebytes for Small Business یا Malwarebytes for Teams برای محافظت از داده‌ها و دستگاه‌های شرکت‌های کوچک برای سیستم‌عامل‌های چندگانه، از جمله Windows 10 و 11 در نظر گرفته شده است. شناسایی و پاسخ به موقع تهدید، مهم‌ترین ویژگی است که این محصول ارائه می‌دهد. برای مدیریت امنیت تیم خود با Malwarebytes for Teams به امنیت سایبری از پیش نصب شده یا تجربه فناوری اطلاعات نیاز ندارید. استفاده از آن ساده است و ویژگی های ساده ای دارد.

رفع برخی از مشکلات رایانه شخصی سخت است، به خصوص وقتی صحبت از HDD خراب یا از دست رفتن فایل‌های ویندوز باشد. اگر در رفع خطا مشکل دارید، ممکن است سیستم شما تا حدی دچار مشکل باشد.

بیایید نگاهی به ویژگی‌هایی بیندازیم که Malwarebytes for Teams می‌تواند ارائه دهد:

 • ضد بدافزار، ضد جاسوس افزار و آنتی ویروس پیشرفته
 • حفاظت از دستکاری
 • حفاظت در برابر حملات Brute Force
 • Notification های هشدار
 • گزارش‌های ماهانه
 • پشتیبانی تماس تلفنی با اولویت

با محافظت پیشگیرانه در برابر بارگیری‌ها، تلاش های هک و تبلیغات آلوده، وب سایت‌های جعلی و لینک‌های مضر را شناسایی کرده و از تماس با آنها جلوگیری می‌کند. این نرم افزار در پس‌زمینه کار می‌کند و به لطف حالت فوق‌العاده سریع خود، با تجزیه و تحلیل سریع‌تر، تهدیدات فعال را هدف قرار می‌دهد.

Malwarebytes for Teams در حال حاضر برای آزمایش در دسترس نیست. اگر با ویژگی‌های Malwarebytes آشنایی ندارید و می‌خواهید آن را امتحان کنید، می‌توانید ابتدا در نسخه آزمایشی Malwarebytes Security و Antivirus ثبت نام کنید.

Avast Endpoint Protection Advanced

برای آنتی ویروس نه تنها محافظت عالی برای کسب و کار شما مهم است، بلکه قادر به نصب و deploy بسیار سریع و آسان است، و Avast Endpoint Protection Advanced این نکته را به کاربران وعده داده است. اگرچه این یک راه حل ساده است، اما ابزارهای پیچیده ای را برای محافظت در برابر همه تهدیدها و سرقت اطلاعات یا هویت ارائه می دهد.

نتیجه استفاده از این نرم افزار این است که شما قادر خواهید بود از ابزارهای بانکی در هر دستگاهی استفاده کنید و با استفاده از یک فایروال عالی از نفوذ هکرها جلوگیری کنید. آنتی ویروس حتی از امنیت وب کم شما نیز مراقبت می کند. گزینه داخلی Patch Management را می توان برای نگهداری ویندوز و برنامه های نصب شده مستقیما از یک کنسول یکپارچه استفاده کرد.

بیایید به برخی از ویژگی‌های برتر آن نگاهی بیندازیم:

 • آسان برای استفاده و نصب در چند دقیقه بدون هیچ تجربه قبلی
 • پشتیبانی از چند سیستم عامل (ویندوز، مک، iOS و اندروید) و پلتفرم
 • بدون نیاز به مدیریت یا نگهداری
 • پشتیبانی 24/5 از طریق ایمیل، چت یا تلفن
 • حفاظت پیشرفته باج افزار

داشتن یک آنتی ویروس قوی برای ویندوز به مدیران کمک می‌کند تا امنیت چند لایه را برای سازمان خود فراهم کنند و دچار مشکلات امنیتی نشوند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

با ثبت ایمیل از آخرین خبرها مطلع شوید