خرید آنلاین ESET NOD 32 برای اندروید

بنر مقاله خرید آنلاین ESET Nod 32 برای اندروید

امنیت موبایل در کنار امنیت‌ سیستم‌های رومیزی و لپتاپ، حائز اهمیت زیادی است. کارمندان شرکت‌ها و افرادی که از طریق موبایل خود نیز به شبکه‌ی داخلی وصل بوده یا تراکنش‌های اینترنتی انجام می‌دهند، درست به اندازه‌ی افرادی که مستقیما با سیستم‌ها سر و کار دارند، در معرض آلودگی و حملات سایبری هستند. برای جلوگیری از این اتفاق بدیهی است که داشتن نرم افزار اندروید و موبایل‌های iOS از ملزوامت هر شخص است تا جلوی حوادث امنیتی گرفته شود. نرم افزار NOD 32 از محصولات شرکت ESET به دلیل محبوبیت و کارایی بالا یکی از پر فروش‌ترین محصولات این شرکت است و بسیاری از کاربران به دنبال خرید آنلاین ESET NOD 32 برای اندروید هستند. شرکت ESET برای کاربرانی که قصد ارتقای امنیت موبایل‌های اندروید خود را دارند، راهکار جداگانه و مناسبی نیز تولید و ارائه کرده است این راهکار ESET Mobile Security نام داشته و امکانات لازم برای موبایل‌های اندروید را با تکنولوژی برتر روز فراهم کرده است. در ادامه‌ی این مقاله با این محصول و تکنولوژی آن بیشر آشنا خواهیم شد. 

خرید آنلاین ESET NOD 32 برای اندروید

موبایل‌های دارای سیستم عامل اندروید به دلیل محبوبیت بالا و فراگیر بودن در سرتاسر جهان، تبدیل به یک طعمه‌ی مناسب برای بسیاری از هکرها و مهاجمان اینترنتی شده‌اند. بسیاری از تراکنش‌های بانکی، اتصال به شبکه‌ها و فای‌وای که انجام می‌شود، می‌تواند یک عامل بالقوه برای دستیابی به اطلاعات خصوصی یا شرکتی کاربران باشد. اپلیکیشن‌ها، می‌توانند راه ورود بدافزارها شوند و لینک‌های ارسال شده از طریق پیامرسان‌ها، کممکن است حاوی فایل‌های attachment مخرب باشد. به این ترتیب کامال مشخص است که چرا باید امنیت اندروید را درست به اندازه‌ی امنیت کامپیوترهای رومیزی یا قابل حمل جدی گرفت. شرکت ESET با آگاهی به این موضوع و برای رفع نیازهای امنیتی کاربرانی که به دنبال خرید آنلاین  ESET NOD 32برای اندروید هستند، نرم افزار آنتی ویروس اختصاصی تلفن‌های همراه را طراحی و منتشر کرده است. بیایید به بررسی تکنولوژی به کار رفته در این محصول و ویژگی‌های آن بپردازیم.

Real-Time Scanningتمامی فایل‌هایی که بر روی موبایل اندروید یا iOS نصب می‌شوند، در زمان دانلود و نیز پس از نصب اسکن شده تا از نظر وجود اجزای مخرب بررسی شوند.

On-Demand Scanning: فایل‌هایی که در حال حاضر بر روی تلفن همراه کاربر وجود دارند، می‌توانند طبق درخواست خود کاربر و در زمان معین شده اسکن شوند تا مشکلی از نظر امنیتی نداشته باشند. با رفتن به اپلیکیشن آنتی ویروس و انتخاب برنامه‌های مورد نظر می‌توان آن‌ها را اسکن کرد.

ESET LiveGrid: با استفاده از تکنولوژی ابری و ارتباط با دیتابیس ESET ، در هر نقطه از دنیا کاربران می‌توانند به صورت زنده تلفن‌های همراه خود را اسکن کنند و با آگاهی از آخرین تهدیدهای در حال ظهور و خطراتی که ممکن است امنیت تلفن‌های همراه را تحت الشعاع قرار دهد با خبر شده و اقدام لازم را به عمل بیاورند.

USB On-The-Go Scanner: هر زمان که گوشی تلفن همراه به صورت USB به دستگاه دیگری متصل شود، اسکنر مخصوص ESET با اسکن آن قبل از شروع فرایندهای انتقال داده، از عدم وجود تهدیدات اطمینان حاصل می‌کند.

در نسخه‌ی پرمیوم یا پولی این محصول، ویژگی‌های دیگری علاوه بر آنچه‌ ذکر شد وجود دارد. ویژگی‌های بالا تنها در نسخه‌ی رایگان این محصول موجود هستند و می‌توان آن‌ها را از اینترنت به راحتی دانلود کرد؛ اما امکانات بیشتر تنها با پرداخت هزینه‌های مرتبط در دسترس خواهند بود. این ویژگی‌ها شامل موارد زیر هستند:

Anti-Phishing : حملات فیشینگ به روش‌های مختلف می‌توانند اتفاق بیفتند و بیشترین این حملات از طریق ایمیل‌های آلوده و لا لینک‌های مخرب است. با برخورداری از قابلیت ضد فیشینگ، این حملات پیش از وقوع شناسایی شده و جلوی آن‌ها گرفته می‌شود.

App Permissions: با شناسایی دسترسی‌های اپلیکیشن‌ها به اطلاعات مختلفی که کماربر بر روی تلفن همراه خود دارد، احتمال وقوع حوادث امنیتی به حداقل می‌رسد. برای مثال، اپلیکیشن‌ها باید تنها دسترسی‌های طبیعی که برای عملکرد درست لازم است را داشته باشند، و برای مثال اپلیکیشن‌های مربوط به گیمینگ در بسیاری از موارد نیازی به دسترسی به سرویس‌های پیامرسان یا تماس‌های کاربر را ندارند. ESET با شناسایی دسترسی‌های غیرضروری جلوی آن‌ها را گرفته و همیچنین با قابلیت Debugging Mode برای اتصالات USB نیز ابتدا از کاربر تایید لازم را می‌گیرد.

Scheduled Scan: امکان برنامه ریزی برای انجام اسکن‌های مرتب و دوره‌ای در نسخه‌ی پرمیوم این اپلیکیشن موجود است. می‌توان با تنظیم زمان‌های مشخص به اپلیکیشن آنتی ویروس دستور لازم برای اسکن موبایل را داد.

App Lock: با استفاده از این ویژگی می‌توان اپلیکیشن‌های مورد نظر کاربر را قفل کرده و جلوی دسترسی‌های غیر مجاز و یا استفاده از این اپلیکیشن‌ها را در موارد خاصی گرفت تا بتوان مشکلات امنیتی ناشی از unauthorized access را گرفت.

Automatic updates: با ارائه‌ی هر آپدیت جدید توسط شرکت ESET ، این آپدیت ها به صورت اتوماتیک دانلود شده و بر روی تلفن همراه کاربر نصب می‌شوند. با این آپدیت‌ها می‌توان همیشه سطح امنیتی تلفن‌های همراه را در بالاترین حد ممکن نگه داشت.

Connected Home Monitor: از طریق اپلیکیشن موبایل ESET می‌توان شبکه‌ی خانگی را مونیتور کرده و از نظر وجود آسیب پذیری‌ها بررسی کرد. روترها، اتصالات جدید به وای فای و میزان قوی بودن رمزهای عبور نیز توسط اپلیکیشن بررسی شده و در صورت وجود مشکلات مرتبط، به کاربر اطلاع داده می‌شود.

ویژگی ضد سرقت تلفن همراه

محصول ESET Mobile Security با برخورداری از ویژگی ضد سرقت، این امکان را به کاربران ادده تا در صورت سرقت تلفن همراه، نگرانی‌ای از جانب امنیت اطلاعات خود نداشته باشند و بتوانند تا حد امکان از لو رفتن این اطلاعت جلوگیری کنند. ویژگی‌های ضد سرقت بودن محصول ESET ، شامل موارد زیر است:

Proactive Anti-Theft: در صورتی که پین، پسورد، الگوی بازکردن قبل یا تشخیص چهره عملکرد مشکوک داشته باشند (به اشتباه وارد شوند)، و یا زمانی که سیم کارت جدیدی در گوشی تلفن قرار بگیرد، آنتی ویروس موبایل را قفل کرده و عکس‌های دوربین به سایت ESET و حساب کاربری صاحب دستگاه فرستده می‌شوند. همیطنور اطلاعات IP، لوکیشن و اطلاعات سیم کارت جدید نیز در اختیار سایت قرار می‌گیرد. اگر کاربر در سایت اعلام مفقودی کند، ESET می‌تواند از طریق لوکیشن گوشی گمشده را ردیابی کند، یا پیام مد نظر کاربر را برای افزایش احتمال بازگرداندن گوشی به تلفن همراه وی ارسال کرده، یا حتی تمامی اطلاعت روی گوشی را پاک کند. در صورتی که باطری گوشی رو به اتمام باشد، یک نوتیفیکیشن برای حساب کاربری صاحب دستگاه ارسال شده تا از این طریق پیش از خاموش شدن تلفن همراه، بتوان آن را ردیابی کرد. ویژگی SIM Guard با قفل کردن تلفن همراه سرقت شده در زمان قرارگیری سیم کارت جدید، به سارق اجازه‌ی سو استفاده از اطلاعات به دست آمده را نمی‌دهد. حتی در صورتی که شخصی که تلفن را به سرقت برده قصد خاموش کردن GPS را داشته باشد، یک نوتیفیکیشن برای سایت فرستاده می‌شود تا بتوان امکان از دست رفتن گوشی و اطلاعات آن را به حداقل رساند.

جمع‌بندی

بسیاری از کاربران قصد خرید آنلاین ESET NOD 32 برای دستگاه‌های اندروید خود را دارند، چرا که این محصول دارای ویژگی‌های برجسته و متنوعی برای حفاظت در مقابل هجوم هکرها داراست. ESET با علم به این موضوع، محصول انحصاری موبایل با نام ESET Mobile Security را تولید کرده تا بتواند برای کاربران امنیت تلفن‌های همراه را نیز فراهم کند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

با ثبت ایمیل از آخرین خبرها مطلع شوید