دانلود آنتی ویروس کسپرسکی

بنر خبر دانلود آنتی ویرس کسپرسکی

مقدمه

محافظت از نقاط پایانی شبکه و دستگاه‌های هوشمند متصل به شبکه‌ی داخلی اعم از گوشی‌های موبایل، تبلت و لپتاپ و همچنین حفاظت از امنیت روترهای Wi-Fi برای مدیران یک سازمان همواره یکی از چالش‌های مهم بوده و هجوم هکرها در بسیاری از موارد به زیرساختهای فناوری اطلاعات در یک شرکت همواره باعث بروز خسارات متعددی از نظر مالی و امنیتی شده است. داشتن یک محصول آنتی ویروس با ویژگی‌های حفاظتی به خصوص هم اکنون تبدیل به یکی از ضرورت‌های کسب و کارها در عصر تکنولوژی شده و محصولی که دارای ویژگی‌های قدرتمند و عملکرد موفق باشد، در میان سایر محصولات با اقبال بیشتری رو به رو خواهد شد.. البته این ویژگی‌ها در محصولات مختلف، ممکن است متفاوت باشند و کیفیت و نحوه‌ی عملکرد هر کدام نیز بسته به برند مد نظر متغیر باشد. اما اساسی‌ترین نیازهای امنیتی سازمان ها را می‌توان با دالندو و نصب راهکارهای آنتی ویروس برطرف کرد. یکی از قدیمی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین برندها در دنیای فناوری اطلاعات، آنتی ویروس کسپرسکی محصول کشور روسیه است. دانلود آنتی ویروس کسپرسکی به مدیران امنیتی در برقراری امنیتی سایبری کمک زیادی می‌کند.

دانلود آنتی ویروس کسپرسکی برای سازمان‌ها

محصولات سازمانی Kaspersky با استفاده از تکنولوژی‌های انحصاری و به روز این شرکت توانسته‌اند در برقراری امنیت سایبری امتیازات بالایی را از دیدگاه کاربران، AV Comparatives و Gartner کسب کنند. مثلا از دیدگاه کاربران در سال 2022و کسپرسکی با کسب امتیاز 4.7 از 5 توانسته یکی از بالاترین بازخوردهای مثبت را ثبت کرده و نیز در چندین سال پیاپی موفق به کسب عنوان پرفروش ترین آنتی ویروس سال شود. کم شدن آمار فروش جهانی کسپرسکی در سال اخیر به علت وقوع جنگ روسیه و اوکراین بوده که سبب محدود شدن ارائه‌ی خدمات این شرکت در برخی از کشورها شده و ارتبطای با افت تکنولوژی و ارائه‌ی خدمات این شرکت ندارد. البته شرکت کسپرسکی همچنان مشتریان وفادارا خود را حفظ کرده و همیشه با ارائه‌ی به روزرسانی‌های دوره‌ای نسبت به ارتقای تکنولوژی و Component های محصولات خود اقدام می‌کند.

برخی محصولاتی که شرکت کسپرسکی برای سازمان‌ه معرفی و ارائه کرده، در اینجا معرفی می‌کنم و مختصرا به تکنولوژی آن‌ها می‌پردازم.

Small Office Security

این محصول مناسب شرکت‌های کوچک با تیم IT و منابع محدود است و لایسنس آن توانایی پشتیبانی تا 50 کارمند را دارد. لایسنس محصول به صورت سالیانه خریداری شده و بر روی پلتفرم‌های ویندوز، مک، اندروید، و iOS عرضه می‌شود. امنیتی که توسط این محصول ارائه شده، مناسب کامپیوترها، سرورها، دستگاه‌های موبایل، و منابع مالی است.  سطح محافظت ارائه شده توسط این راهکار، به گونه‌ای است که جلوی ورود باج افزارها را گرفته و در صورت وقوع خطاهای انسانی، و بروز وضعیت امنیتی در شبکه، امکان بازنشانی دوباره تنظیمات را به حالت قبل از حادثه‌ی امنیتی دارا می‌باشد. امکان دیگری که توسط این محصول ارائه می‌شود، شناسایی اپلیکیشن‌هایی است که نیازمند آپدیت هستند و بررسی آپدیت‌ها و فایل‌های قدیمی روی سیستم‌ها، اقدام به حذف آیتم‌های مخرب و بلا استفاده می‌کند. با داشتن Vault امن برای ذخیره‌سازی فایل‌های مهم و تبدیل آن‌ها به فرمت‌های ناخوانا و غیر قابل دسترسی، و نیز تهیه‌ی بک آپ آنلاین، کسپرسکی مانع از دست رفتن اطلاعات با ارزش شده و امکان بازیابی آن‌ها را در صورت وقوع حادثه فراهم می‌کند. در رابطه با پرداخت‌های اینترنتی و انجام فرایند‌های بانکی، کسپرسکی با آپشن Safe Money کمک می‌کند که کاربر بتواند از مرورگر امن (که با رنگ سبز مشخص می‌شود) استفاده کند. همچنین ویژگی Password Manager تمامی پسوردها را در یک محیط مجازی امن نگه داشته و تنها رمز عبوری که کاربر لازم است بداند، رمز ورود به برنامه کسپرسکی برای دسترسی به سایر رمزهای عبور است.

Kaspersky Endpoint Security Cloud

این محصول مختص حفاظت از نقاط پایانی شبکه در سازمان‌های کوچک است. لایسنس این محصول تحت سه عنوان به فروش می‌رسد:

Endpoint Security Cloud

Endpoint Security Cloud Plus

Endpoint Security Cloud Pro

پلتفرم های تحت پوشش این محصولات شامل ویندوز، مک، اندروید و مایکروسافت 365 می‌شوند. برخی امکانات ارائه شده توسط این محصول، شامل محافظت در برابر باج افزارها، حملات بدون فایل (Fileless) ، حملات روز صفر (Zero-day)، و سایر تهدیدها پیش از وقوع است. سایر ویژگی‌های ارائه شده توسط این محصول عبارتند از:

 • جلوگیری از تهدیدهای بدافزاری پیشرفته (Advanced malware threat prevention) که در سطح فایل، وب و ایمیل عمل می‌کند؛
 • جلوگیری از رمزگذاری فایل‌های کاربر توسط بدافزارها (encryption protection)
 • تشخیص، واکنش و حفاظت در برابر تهدیدها (Threat protection)
 • ارائه‌ی آموزش‌های جامع امنیت سایبری برای تیم‌های امنیتی
 • کنترل دسترسی‌ها بر روی دستگاه
 • حفاظت از زیرساخت‌های ابری
 • حفاظت از اطلاعات و داده‌های حساس (Sensitive data protection)
 • اسکن آسیب‌پذیری نقاط پایانی (vulnerability scan)

کنسول این محصول می‌تواند به صورت Cloud based نیز عمل کند. دفاتر این شرکت در بسیاری از کشورها آماده‌ی ارائه‌ی خدمات فروش، نصب و پشتیبانی از محصول هستند و حتی امکان دانلود آنتی ویروس کسپرسکی به صورت آنلاین از وب سایت این شرکت و یا پارتنرهای آن در دسترس است.

دانلود آنتی ویروس کسپرسکی برای سازمان‌های متوسط (51 تا 999 نفر)

از برجسته‌ترین امکاناتی که توسط این دسته از محصولات آنتی ویروس کسپرسکی ارائه می‌شود، ابر بومی آن است. ویژگی Cloud به خصوص در سال 2023 با گسترش و استقبال زیادی رو به رو بوده و کسپرسکی با پیش بینی این موضوع از سال‌های قبل، همواره تلاش کرده تا تکنولوژی ابری خود را به روز نگه دارد و همگام با آخرین ابداعات آن را گسترش دهد. محصولاتی که شرکت کسپرسکی برای سازمان‌های با ابعاد متوسط منتشر کرده، عناوین زیر هستد:

Kaspersky Endpoint Security Cloud

این راهکار کسپرسکی قابلیت این را دارد تا تنها از طریق یک کنسول تمامی سیستم‌های سازمان را تحت پوشش دربیاورد. کنسول این محصول طبق تکنولوژی ابری ساخته شده و امکان مدیریت آن از مکان‌های مختلف نیز برای مدیران در دسترس است. قابلیت ابری آن توسط تکنلوژی انحصاری کسپرسکی با عنوان Cloud Discovery هدایت می‌شود و مایکروسافت 365 نیز از حفاظت این محصول برخوردار است. تمرکز و ویژگی‌ این محصول بر تکنولوژ یابری و گسترش و توسعه‌ی آن معطوف بوده و مدیریت ابری و کنسول ابری از آخرین به روزرسانی‌های این شرکت برخوردار هستند.

Kaspersky Endpoint Security for Business

هر نقطه‌ی پایانی در یک سازمان، می‌تواند عامل بروز مشکلات امنیت سایبری باشد.  برای همین حفاظت حداکثری از آن، مهم ترین وظیفه‌ی یک آنتی ویروس است. این شاخه از محصولات، شامل سه راهکار است:

Endpoint Security for Business Select

Endpoint Security for Business Advanced

Endpoint Security for Business Total

عمده ویژگی‌های این دسته از محصولات، موارد زیر است:

 • حفاظت و یکپارچگی
 • Web, Application, Device control
 • اتوماسیون وظایف به صورت پیشرفته Advanced task automation
 • Anti-spam protection
 • قابلیت لیمیت کردن دسترسی‌ها

برای محافظت از سازمان‌های کوچک تا متوسط، بهترین راه حل، استفاده از نرم افزار آنتی ویروسی است که محافظت کامل از نقاط پایانی شبکه را ارائه دهد. با دانلود آنتی ویروس کسپرسکی می‌توان از این محافظت برخوردار شده و تجربه‌ی امن کاری در محیط فناوری اطلاعات به دست آورد.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

با ثبت ایمیل از آخرین خبرها مطلع شوید