دانلود آنتی ویروس ESET

بنر مقاله دانلود آنتی ویروس Eset

مقدمه

بسیاری از راهکارهای آنتی ویروس به صورت کرک شده یا رایگان در فضای اینترنت قابل دسترسی هستند. اما این محصولات معمولا در برگیرنده‌ی تمامی امکانات مورد نیاز کاربران به ویژه در پلتفرم‌های سازمانی نمی‌باشند. معمولا برای دریافت حداکثر امکانات و داشتن ویژگی‌های مد نظر برای یک سیستم یا شبکه‌ی سازمانی، در ابتدا نیاز به خریداری لایسنس و سپس دانلود ملزومات آن است. آنتی ویروس ESET یکی از محصولاتی است که بسیار در میان کاربران پراستفاده و در عین حال پر طرفدار است و بسیاری از کاربران مشغول در زمینه‌های مختلف به دنبال دریافت نسخه‌ای از آن هستند. اما برای دانلود آنتی ویروس ESET چه نکاتی اهمیت دارند؟ از کجا می‌توان این یا اپلیکیشن و لایسنس آن را دانلود کرد؟ در این مقاله به تشریح پروسه‌ی دانلود آنتی ویروس ESET می‌پردازیم. 

اهمیت دانلود آنتی ویروس ESET برای کاربران

محافظت از شبکه و دستگاه‌های هوشمند و  شبکه‌های Wi-Fi برای مدیران یک سازمان بسیار می‌تواند چالش برانگیز باشد و و دستگاه‌های هوشمند متصل به روتر و یا شبکه در معرض هجوم هکرها باشند. داشتن یک محصول آنتی ویروس با ویژگی‌های حفاظتی به خصوص می‌تواند خطرات را تا مقدار زیادی بکاهد. البته این ویژگی ها ممکن است بسته به محصول متفاوت باشد. محافظت از بدافزار، باج افزار و فیشینگ، از جمله فناوری‌های آنتی ویروس چندلایه است که آنتی ویروس ESET در بر دارنده‌ی آن‌ها می‌باشد و برای دانلود مناسب است.

سیستم حفاظت از بدافزار ابری ESET Cloud Malware Protection System یکی از چندین فناوری مبتنی بر سیستم ابری LiveGrid® ESET است. برنامه های ناشناخته و بالقوه مخرب و سایر تهدیدات احتمالی از طریق سیستم بازخورد ESET LiveGrid® نظارت و به ابر ESET ارسال می شوند تا در این نقطه مورد بررسی قرار گرفته و احتمال وجود خطر برای سیستم و شبکه را از بین ببرند.

در حالی که بسیاری از مردم فکر می کنند که فقط رایانه‌های ویندوزی می توانند ویروس ها را دریافت کنند، باید گفت که هر سیستمی با داشتن اتصال به اینترنت و یا حتی اتصالات USB در معرض infect شدن است. در حالی که سیستم‌های مبتنی بر ویندوز ممکن است برای بسیاری از ویروس نویسان هدف سهل الوصولی باشند، در چند سال گذشته اخبار بیشتری در مطبوعات و وبلاگ‌های امنیتی در مورد ویروس‌هایی که به طور خاص برای دستگاه‌های MAC و سیستم عامل IOS طراحی شده اند، منتشر شده است.

بهترین دفاع در برابر ویروس‌های کامپیوتری یک محصول ضد ویروس قوی است. اگرچه ممکن است دانلود یک محصول رایگان به دلیل رایگان بودن وسوسه انگیز باشد، اما همیشه دانلود یک محصول با لایسنس قوی و معتبر حتی با وجود بالا بودن قیمت آن همیشه راه حل مطمئن‌تری است. هنگامی که قصد دانلود آنتی ویروس ESET را دارید، به طور حتم قیمت‌ طرح‌های مختلف این محصول برای برخی تبدیل به یک چالش خواهد شد. اگر رایانه خود را از یک فروشگاه معمولی خدمات کامپیوتری خریداری کرده‌اید، به احتمال زیاد روی آن یک نسخه‌ی Trial از یک محصول آنتی ویروس روی آن نصب شده که معمولا یک ماهه هستند و پس از پایان دوره غیرفعال خواهند شد.

نکته دیگری که در مورد نرم افزار آنتی ویروس باید به آن اشاره کرد این است که این محصول در صورتی کارساز است که قابل تمدید بوده و برای آن به روزرسانی‌های دوره‌ای در دسترس باشد. منظور من از این مطلب این است که اگر شما 5 کامپیوتر در خانه یا محل کار خود دارید، هر 5 کامپیوتر نیاز به نصب آنتی ویروس دارند و همه آنها باید به روز باشند.

آنتی ویروس ESET از آن جهت می‌تواند انتخاب خوبی باشد که با داشتن database عظیم و به روز برنامه‌های قانونی خود را به روز رسانی کرده و مانع آلوده شدن سیستم به تهدیدها و ویروس‌های جدید می‌شود.

بهترین توصیه ای که من به مردم برای محافظت از خود در برابر خطرات یا ویروس ها و تهدیدهای نوظهور مانند Ransomware انجام دادم این است: از اطلاعت خود، نسخه‌ی پشتیبان تهیه کنید. وجود نسخه‌ی پشتیبان سبب می‌شود تا با نگهداری یک نسخه از داده‌های حیاتی، در صورت آسیب وارد شدن به نسخه‌ی اصلی، امکان بازیابی آن‌ها وجود داشته باشد. با دانلود محصولات سازمانی آنتی ویروس ESET میتوان از قابلیت Data Backup نیز استفاده کرد.

برای یک سازمان مهم است تا از داده های ارزشمند محافظت کند. برای شرکت‌های بزرگ با بخش‌های اختصاصی فناوری اطلاعات، معمولا مشکلی نیست. اما شرکت‌های کوچک و متوسط اغلب در مورد امنیت سایبری فاقد تخصص هستند، و معمولا قربانی 43 درصد از حملات سایبری می‌باشند و عواقب این آلودگی معمولا به ورشکستگی و تعطیلی این سازمان‌ها می‌انجامد.

ESET، یک شرکت بین المللی مستقر در اسلواکی، در حال توسعه و فروش آنتی ویروس و سایر فناوری‌های نرم افزاری به شرکت‌های بزرگ، مشاغل کوچک و حتی مصرف کنندگان نهایی است. آنها به این نتیجه رسیدند که زمان کمک و آموزش مالکان SMB در مورد امنیت داده‌ها فرا رسیده است. برای همین دانلود آنتی ویروس ESET با یک لایسنس معتبر می‌تواند جلوی بسیاری از ضررهای ناشی از آلودگی‌های ناشی از حمله‌های سایبری را بگیرد. 

این مقاله را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

با ثبت ایمیل از آخرین خبرها مطلع شوید