کرک آنتی ویروس Avast

بنر مقاله کرک آنتی ویروس avast

Avast Premier عنوان یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین محصولات این شرکت است. این برنامه ارائه دهنده‌ی یکی از قوی‌ترین راهکارها به عنوان یک آنتی ویروس رایگان است. این محصول مجموعه شامل یک خردکننده فایل بسیار کارامد و یک Internet Browser نفوذناپذیر است. هر کدام از این ویژگی‌ها تحت یک برچسب به خصوص ارائه می‌شوند تا در بازار به راحتی یافت شوند. اگر واقعا بخواهیم محصولات Avast را از نظر محافظت رتبه بندی کنیم،Avast Premier Activation Code تا این لحظه در گروه 1 قرار می‌گیرد. برای کسانی که دنبال یک برنامه آنتی ویروس قابل اعتماد کم حجم و کارامد، اما در عین حال موثر هستند، که استفاده از آن نیازمند داشتن تخصص خاصی در زمینه‌ی نرم افزار نباشد، این برنماه مناسب به نظر می‌رسد. طراحی و معماری این برنامه به شکلی ساده و مدرن طراحی شده که ویژگی‌های ضروری را به خوبی شامل می‌شود. از ویژگی‌های این محصول این است که می‌توان یک فایل را به طور کامل به نحوی که اثری از آن باقی نماند از بین ببرد. همینطور قابلیت مشاهده‌ی وقایع امنیتی رخ داده در تاریخچه‌ی نرم افزار موجود است  و اگر موردی پیش بیاید برای admin قابل مشاهده است. Avast premier key  طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های امنیتی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. بسته به نیاز، می‌توان دستگاه‌های مختلف از یک دستگاه تا چندین مورد محافظت کرد. عملکرد این نرم افزار به گونه‌ای است که تروریسم سایبری را برای دسترسی به اطلاعات خصوصی کاربر مسدود می‌کند و آن‌ها را محدود نگه می‌دارد. قابلیت ایجاد منطقه‌ی مجاز برای برخی از برنامه‌ها در این راهکار وجود دارد. Infect شدن سیستم‌ها همیشه محتمل است، به همین دلیل بازار در حال حاضر مملو از انواع آنتی ویروس‌ها و محصولات مرتبط با امنیت است. لایسنس‌های Avast برای محصولات Avast premier هم برای اهداف تجاری و هم برای اهداف غیر تجاری استفاده می‌شود. این محصول شامل نیازهای ضد Spyware و آنتی ویروس در این عصر است. یک VPN داخلی برای استفاده از این برنامه وجود دارد که کاربر را بی‌نیاز از نصب برنامه‌های دیگر می‌کند. کاربر می‌تواند با کمک VPN ، Location را تغییر دهد و همچنین سایت‌هایی که در یک Region خاص مسدود شده‌اند به راحتی با VPN مورد نظر می‌توان به آن‌ها دسترسی داشت.، کاربر می‌تواند این برنامه را بر روی تمام دستگاه‌های پشتیبانی شده از نسخه ویندوز و Mac نصب شود. با استفاده از کرک آنتی ویروس Avast می‌توان آن را بر روی سیستم‌های مختلف نصب کرد و از ویژگی‌های مورد نظر استفاده کرد.

Crack‌ های لایسنس برای Avast ویژگی‌های مثبت زیادی را برای انجام برخی از وظایف ضروری ارائه می‌دهند. مزایای اصلی این است که بار سبک‌تر روی سیستم و افزایش سطح امنیت و حریم خصوصی است. از نظر محافظت از سیستم‌های کامپیوتری و قابلیت استفاده کاربر پسند، دارای امتیاز برجسته ای در تست‌های AV است. 

Avast Premier Antivirus و بسیاری دیگر از برنامه‌های آنتی ویروس رایگان اسکن‌های لازم را در همه سیستم‌های عامل ارائه نمی‌دهند. اسکن بدافزار به صورت تصادفی انجام می‌شود. کدهای فعال سازی آواتار آنتی ویروس شما را قادر می‌سازد تا امنیت کامل رایانه را فراهم کند. کلید مجوز علاوه بر حذف فایل‌های آلوده و خراب از سیستم رایانه شما، عملکرد رایانه شما را نیز بهینه سازی کرده و بهبود می بخشد. 

اخیرا چندین بهبود در نرم افزار آنتی ویروس ایجاد شده است، مانند:

  • علاوه بر ارائه امنیت کامل فایل و سیستم، از اطلاعات شخصی شما نیز محافظت می کند.
  • اسکن و بهینه سازی بهینه بخشی از امنیت کامل ارائه شده توسط این راهکار است.
  • این نرم افزار دارای ویژگی اسکن هوشمند و یک مرورگر وب افزونه علاوه بر فایل لایسنس Premier Avast است.
  • امنیت برای شبکه های خانگی نیز در نظر گرفته شده است.

با استفاده از کرک آنتی ویروس Avast می‌توان از ویژگی‌های امنیتی متعدد به صورت رایگان استفاده کرد و امنیت نسبتا خوبی برای سیستم‌ها فراهم کرد. 

این مقاله را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

با ثبت ایمیل از آخرین خبرها مطلع شوید