خدمات مشاوره شبکه و IT

مشاوره فنی مهندسی در زمینه شبکه های کامپیوتری، بهینه سازی زیرساخت و نگهداری سرویس ها

امروزه برنامه ریزی در حوزه فنآوری های اطلاعاتی و همچنین مشاوره به منظور انتخاب و پیاده سازی فنآوری های مناسب از جایگاه ویژه ای در سازمان های دولتی و خصوصی برخوردار شده است. این سازمان ها سالانه مبالغ قابل توجه ای از بودجه خود را به شکل تامین تجهیزات سخت افزاری، تهیه نرم افزار، توسعه شبکه و خطوط ارتباطی، تولید داده ها و اطلاعات، آموزش کارکنان و سایر مسائل مشابه سرمایه گذاری می کنند. با تمام این احوال با نگاهی به سازمان های مختلف در سطح کشور باید اذعان داشت که نمونه های موفق در حوزه سرمایه‌گذاری شایسته در فنآوری اطلاعات بسیار اندک بوده است.
انتخاب کارشناس مشاوره واحد فناوری اطلاعات باتجربه کاری در زمینه IT و علوم کامپیوتر و شبکه می تواند بهره وری سازمان را افزایش و خطرات و تهدیدات را کاهش دهد تا ریسک طراحی و راه اندازی زیرساخت های جدید آی تی را به صفر برساند.

نقش مشاور فناوری اطلاعات در افزایش توانمندی سازمان و چابکی شرکت

توانمندسازی نیروی انسانی مخصوصا کارشناسان واحد فناوری اطلاعات و مهندسان کامپیوتری پشتیبان شبکه و سرویس های سازمان در راستای بهبود چابکی سازمانی نقش مهم و تاثیرگذاری دارد. در سازمان چابک که با تغییرات محیطی مداوم روبروست توانایی نیروی انسانی IT و میزان دانش مدیران آی تی و کارشناسان پشتیبانی شبکه و نیروهای هلپ دسک شرکت نقش مهمی را ایفا می کند. پرواضح است که این عناصر مرتبط به هم برای ارتقاء دانش سازمانی خود و سایر کارمندان و پرسنل، در مرحله نخست نیازمندی به افزایش دانش و مهارت های خود در زمینه علوم مختلف کامپیوتر و IT می باشند. اینجاست که نقش یک مشاور با تجربه در حوزه فناوری و شبکه کامپیوتری می تواند جهت ارزیابی نیروهای واحد شبکه و انفورماتیک و سنجش میزان تخصصی سرپرست واحد انفورماتیک سازمان برای اطلاع رسانی به مدیرعامل آن مجموعه به خوبی روشن می شود.

نقش مشاور در سازمان به عنوان متخصص و خبره ای بی طرف است که با دارا بودن آگاهی و تجربه کافی،
در کنار مدیریت یا مدیران فناوری به طراحی، نظارت و انتخاب راهکارها و سیستم ها می پردازد.

این مجموعه می کوشد تا زمینه‌ی استفاده‌ صحیح و مناسب سازمان‌ها و اشخاص از ابزارهای مبتنی بر فناوری نوین اطلاعات را فراهم آورد تا در جهت ارتقای دانش فنی سازمان ها و شرکت های مختلف، در عرصه IT کشور گام مثبتی بردارد. بهره گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار نیروی متخصص و کارآمد این مجموعه در جهت رقابت پذیری و پاسخگویی به بازاراست.

زمینه های مشاوره شرکت مهندسی و ایمنی شبکه دژپاد

Network Optimization
مشاوره بهینه سازی و ارتقا و اصلاح زیرساخت شبکه
مجازی سازی
طراحی پیاده سازی زیرساخت مجازی با تکنولوژی های مجازی VMWare ESX
سامانه دورکاری
طراحی و پیاده سازی سامانه دورکاری و مجازی سازی برنامه Citrix XenApp
Microsoft Lync
مشاوره و پیاده سازی راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت
Voice Over IP - VOIP
مشاوره پیاده سازی سیستم های تلفن تحت شبکه
Video Conference Solutions
راهکارهای ویدئو کنفرانس و وب کنفرانس با استفاده از مناسب ترین روش ها
Local Private Mail Server
استقرار سامانه پست الکترونیک درون سازمانی
Fax Server
مشاوره و فروش محصولات فکس سرور سازمانی و تحت شبکه
Network Security Solutions
مشاوره در خصوص امنیت شبکه، راهکارهای امن سازی زیرساخت سرورها
Microsoft – Citrix – VMWare
برگزاری دوره های تخصصی و کاربردی شبکه