شرکت مهندسی و ایمنی شبکه دژپاد

با هدف ارائه خدمات فنی مهندسی در واحدهای فناوری اطلاعات، شبكه های رايانه ای و مراكز ذخيره سازی اطلاعات (ديتا سنتر) و همچنين تاًمين نيازهای كامل مشتريان خود در زمينه تبادل و امنيت اطلاعات در تابستان سال 1393 آغاز به فعاليت نمود و از ابتدای کار، ارائه خدماتی متمایز در عرصه فناوری اطلاعات و امنيت اطلاعات مبتنی بر راهکارهای نوین و جامع همگام با کشورهای پیشرفته را سرلوحه کار خود قرار داد.
این شرکت با تكيه بر نيروهای متخصص خود و با تجربه مديران ارشد شركت در زمينه فناوری اطلاعات و ارتباطات، آمادگی دارد به منظور برآورده ساختن نياز مشتريان در انجام كليه امور مهندسی اطلاعات و ارائه مشاوره های فني و امنيتی پيشرفته در شبكه حضور پيدا نمايد.
دژپاد با ارائه طيف گسترده ای از محصولات امنيتی و تجهيزات شبكه كه با مشاوره كارشناسان خبره و تائيد شده توسط مراكز بين المللی وشركت های معتبر دنيا همراه است، سعی در پر نمودن خلاء امنيتی موجود در شبكه، ارتباطات و اطلاعات مورد پردازش سازمانها دارد.

تخصص های ما

زمینه ها و حوزه های فعالیت شرکت دژپاد

امنیت شبکه

ضد ویروس

مجازی سازی

سخت افزارهای امنیتی

چرا باید دژپاد را انتخاب کنید؟

ما عرصه جديدی را در حفظ و نگهداری اطلاعات الكترونيكی گشوده ايم كه صاحبان صنعت و تجارت كشور عزيزمان از دير باز به آن نياز داشتند و به آن می انديشيدند. عضويت در بزرگترين گروه مشاورين بين المللی امنيت اطلاعات و مميزی استانداردهای سری جديد كه اولين نسخه انتشار يافته آن "BS ISO /IEC 27001: 2005" می باشد، نشان از كيفيت در عمل به استاندارهای بين المللی دارد.

زیر ساخت شبکه

مطالعات دقيق و بستر سازی مناسب در جهت پيشبرد اهداف سازمان ها

امنیت اطلاعات

استفاده از فناوری های پيشرفته و روز دنيا

مديريت اطلاعات و ارتباطات

انجام مشاوره و ارائه راه كارهای مناسب برای هر مسئله

تجربه چندین ساله دژپاد

دژپاد به پشتوانه ی تجربه ی چندین ساله خود در زمينه امنيت اطلاعات و تخصص کارشناسان خود در شناسايی تهديدات و يافتن حفره های امنيتی و بهبود سطح ايمنی سازمان در خدمت شما خواهد بود.
آزمایش ابزارهای امنیتی روز دنیا و ارزیابی آن ها در لابراتوارهای مجهز به فناوری روز توسط کارشناسان دژپاد
ثبت به عنوان یک شرکت فعال در زمينه ذخيره سازی و امنيت اطلاعات و پياده سازی استانداردهای بين المللی 27001 ISO و 7799 BS و سيستم مديرت امنيت اطلاعات
آماده خدمت رسانی به سازمان ها، ارگان های دولتی و مراكز تجاری كوچك و بزرگ
متخصص در شناسایی تهديد ها، نقاط ضعف و تأمين مديريت مورد نياز استانداردهای بين المللی
کمک به سازمان ها و مراکز تجاری به منظور بهره مندی از حداكثر ايمنی الكترونيكی با استفاده از ابزارهای در اختیار آن ها

هنوز سوالاتی باقی مانده است؟

برای تماس احساس آزادی کنید!
5
سال سابقه کاری
70
کنفرانس های ایجاد شده
400
مشتریان راضی
15
گواهینامه کارشناسی ارشد

کیفیت و اعتبار
دلیل اعتماد مشتریان به دژپاد است.