درباره ما

شرکت مهندسی و ایمنی شبکه دژپاد

با هدف ارائه خدمات فنی مهندسی در واحدهای فناوری اطلاعات، شبکه های رایانه ای و مراکز ذخیره سازی اطلاعات (دیتا سنتر) و همچنین تاًمین نیازهای کامل مشتریان خود در زمینه تبادل و امنیت اطلاعات در تابستان سال ۱۳۹۳ آغاز به فعالیت نمود و از ابتدای کار، ارائه خدماتی متمایز در عرصه فناوری اطلاعات و امنیت اطلاعات مبتنی بر راهکارهای نوین و جامع همگام با کشورهای پیشرفته را سرلوحه کار خود قرار داد.
این شرکت با تکیه بر نیروهای متخصص خود و با تجربه مدیران ارشد شرکت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، آمادگی دارد به منظور برآورده ساختن نیاز مشتریان در انجام کلیه امور مهندسی اطلاعات و ارائه مشاوره های فنی و امنیتی پیشرفته در شبکه حضور پیدا نماید.
دژپاد با ارائه طیف گسترده ای از محصولات امنیتی و تجهیزات شبکه که با مشاوره کارشناسان خبره و تائید شده توسط مراکز بین المللی وشرکت های معتبر دنیا همراه است، سعی در پر نمودن خلاء امنیتی موجود در شبکه، ارتباطات و اطلاعات مورد پردازش سازمانها دارد.

تخصص های ما

زمینه ها و حوزه های فعالیت شرکت دژپاد

امنیت شبکه

ضد ویروس

مجازی سازی

سخت افزارهای امنیتی

چرا باید دژپاد را انتخاب کنید؟

ما عرصه جدیدی را در حفظ و نگهداری اطلاعات الکترونیکی گشوده ایم که صاحبان صنعت و تجارت کشور عزیزمان از دیر باز به آن نیاز داشتند و به آن می اندیشیدند. عضویت در بزرگترین گروه مشاورین بین المللی امنیت اطلاعات و ممیزی استانداردهای سری جدید که اولین نسخه انتشار یافته آن "BS ISO /IEC 27001: 2005" می باشد، نشان از کیفیت در عمل به استاندارهای بین المللی دارد.

زیر ساخت شبکه

مطالعات دقیق و بستر سازی مناسب در جهت پیشبرد اهداف سازمان ها

امنیت اطلاعات

استفاده از فناوری های پیشرفته و روز دنیا

مدیریت اطلاعات و ارتباطات

انجام مشاوره و ارائه راه کارهای مناسب برای هر مسئله

تجربه چندین ساله دژپاد

دژپاد به پشتوانه ی تجربه ی چندین ساله خود در زمینه امنیت اطلاعات و تخصص کارشناسان خود در شناسایی تهدیدات و یافتن حفره های امنیتی و بهبود سطح ایمنی سازمان در خدمت شما خواهد بود.
آزمایش ابزارهای امنیتی روز دنیا و ارزیابی آن ها در لابراتوارهای مجهز به فناوری روز توسط کارشناسان دژپاد
ثبت به عنوان یک شرکت فعال در زمينه ذخيره سازی و امنيت اطلاعات و پياده سازی استانداردهای بين المللی 27001 ISO و 7799 BS و سيستم مديرت امنيت اطلاعات
آماده خدمت رسانی به سازمان ها، ارگان های دولتی و مراكز تجاری كوچك و بزرگ
متخصص در شناسایی تهديد ها، نقاط ضعف و تأمين مديريت مورد نياز استانداردهای بين المللی
کمک به سازمان ها و مراکز تجاری به منظور بهره مندی از حداكثر ايمنی الكترونيكی با استفاده از ابزارهای در اختیار آن ها

هنوز سوالاتی باقی مانده است؟

برای تماس احساس آزادی کنید!
5
سال سابقه کاری
70
کنفرانس های ایجاد شده
400
مشتریان راضی
15
گواهینامه کارشناسی ارشد

کیفیت و اعتبار
دلیل اعتماد مشتریان به دژپاد است.