درباره دژپاد

در مسیر پیشرفت در کنارتان هستیم

دانش تخصصی در کنار تجربه

شرکت مهندسی و ایمنی شبکه دژپاد به عنوان یکی از برترین تأمین‌کنندگان تجهیزات سخت‌افزاری و سامانه‌های نرم‌افزاری در حوزه‌های شبکه‌های اطلاعاتی و امنیت اطلاعات و همچنین ارائه‌دهنده راهکارهای تخصصی و خدمات عملیاتی در حوزه امنیت اطلاعات و تجهیزات فن‌آورانه، از سال 1393 تاکنون افتخار همکاری با سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی بسیاری را داشته است.

آنچه سازمان ما را متعهد و متخصص می‌کند و دژپاد را سازمانی یکپارچه می‌سازد، پایبندی به ارزش‌ها و اصول سازمانی برای تمامی ذینفعان است. برای شرکت دژپاد، همه مشتریان، پیمانکاران و کارکنان به نوعی ذینفع محسوب می‌شوند و همراهی با ذینفعان تا رسیدن به اهداف آن‌ها در مسیر رشد و تعالی، شعار همیشگی شرکت دژپاد است.

شرکت دژپاد با یک دهه تجربه موفق، همگام با پیشرفت تکنولوژی دنیا و متعهد به مشتری‌مداری، در مسیر پیشرفت مجموعه شما، در کنار شما خواهد بود.

دارای مجوزها و گواهینامه‌های معتبر

شرکت دژپاد با کسب رتبه 1 شرکت‌های انفورماتیکی، عضویت در شورای عالی انفورماتیک کشور و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و همچنین دریافت مجوزهای افتا و سمتا صلاحیت خود را برای اجرای پروژه‌های امنیت و زیرساخت شبکه، با هرگونه پیچیدگی و در هر مقیاسی ثابت نموده است.

این مجموعه با شناسایی فرصت‌های بازار و به جهت رفع نیازهای مشتریان، امکان واردات مستقیم به‌روزترین محصولات از شرکت‌های معتبر بین‌المللی را فراهم آورده است. احساس مسئولیت ما در ارتقاء سطح دانش فنی و بهبود ظرفیت و توان داخلی کشور، باعث گردید تا نسبت برگزاری کارگاه‌ها، همایش‌ها و دوره‌های آموزشی، با حضور مدیران و کارشناسان ارشد حوزه امنیت و زیرساخت شبکه در سطح کشور اقدام نماییم

اعتماد مشتریان، ارزشمندترین دستاورد شرکت دژپاد

مجموعه دژپاد با تکیه بر دانش، تلاش و پشتکار نیروهای متخصص خود در کنار تجربه مدیران ارشد، توانسته است با ارائه بالاترین سطح خدمات در حوزه امنیت و زیرساخت شبکه، ضمن حمایت از کسب کارهای کوچک و نوپا، اعتماد مشتریان بزرگ و سازمانی بسیاری را در حوزه‌های شبکه بانکی، وزراتخانه‌ها، نهاد‌های دولتی و مجموعه‌های بزرگ صنعتی در سراسر کشور جلب نماید. در کنار ارائه این سطح از کیفیت خدمات، شرکت دژپاد برای  تکمیل سبدکالایی محصولات زیرساخت و امنیت شبکه خود، نسبت به واردات مستقیم به‌روزترین محصولات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری از معتبرترین شرکت‌های تولید کننده بین‌المللی اقدام نموده، تا علاوه بر تضمین کیفیت زیرساخت شبکه، بتواند حداکثر سطح امنیت را بروی شبکه سازمان مشتری ارائه نماید. ما در دژپاد، همگام با پیشرفت تکنولوژی دنیا و متعهد به مشتری‌مداری، در مسیر توسعه مجموعه شما، در کنار شما خواهیم بود.

در دژپاد، توجه به اصول اخلاقی امری مهم‌تر از ارتقای ارزش‌های اقتصادی است. در همین راستا تلاش کرده‌ایم با تعریف استاندارد و شفاف اصول اخلاقی، به هدایت کارکنان در مسیر اهداف سازمانی کمک شود. خانواده دژپاد با رعایت اصول اخلاقی، فضایی امن را برای رشد کارکنان، مشتریان و در نهایت رشد سازمان، فراهم کند.

در خانواده دژپاد تلاش شده است با تمرکز بر ایجاد رضایت شغلی، افزایش میزان مشارکت کارکنان، توزیع رهبری، بهبود عملکر، کاهش ناامنی شغلی و برنامه‌های آموزشی، میزان دلبستگی کارکنان به فضای کاری افزایش داده یافته و فضای همکاری بهتری در سازمان ایجاد شود؛ در نتیجه تعهد و پایبندی به این ارزش‌ها، دستاوردهای مختلفی کسب شده است. 

پویایی و نوآوری از مهم‌ترین ویژگی‌های محیط سازمانی و یک مزیت رقابتی برای دژپاد است. برگزاری جلسات گروهی و تحقیق در خصوص راهکارهای جدید و متناسب با نیاز مشتریان، بروزرسانی دانش فنی و تخصصی، آموزش‌های درون سازمانی و اشتراک و انتقال دانش بین همکاران، استقبال از ایده‌های خلاقانه و به‌روز و ارزیابی آن، از جمله فعالیت‌هایی است که در راستای پویایی سازمان به صورت برنامه‌ریزی شده اجرا می‌شود. دژپاد بر این باور است که خلاقیت یک ضرورت و انتخاب آن با همه پیچیدگی‌های موجود یک اولویت است. 

کسب رضایت مشتری، انجام تعهدات سازمانی و وفاداری در قبال مشتریان از اولویت‌های شرکت مهندسی و امنیت شبکه دژپاد است. در همین راستا شناخت نیازهای مشتریان، آشنایی با کسب‌وکار مشتری و ارزیابی محدودیت‌ها و موقعیت‌های مشتری و ارائه راهکار مناسب و پاسخگو به نیاز مشتری، از مهم‌ترین گام‌های اجرایی تیم دژپاد برای همه مشتریان است.

شرکت دژپاد ضمن لحاظ کردن موارد فوق، به صورت موازی، نسبت به بهبود، توسعه و بروزرسانی زیرساخت‌های داخلی خود و دانش تخصصی نیروی انسانی، برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری دارد. این اقدامات همگی نشان‌دهنده تعهد ما به مشتری بوده و در وظایف اصلی مدیران و کارکنان دژپاد تعریف شده است. 

برای تیم دژپاد توجه به مسئولیت اجتماعی، تعادلی بین درآمدزایی سازمان و کاهش آسیب کسب‌وکار به جامعه و حتی ایفای نقش مثبت در مسیر تعالی اجتماعی تعریف شده است. همه در دژپاد کمک می‌کنیم در کنار توسعه فردی، نقشی سازنده در جامعه داشته باشیم. 

ارزش‌های سازمانی دژپاد

شرکت مهندسی و امنیت شبکه دژپاد، به عنوان شرکت تخصصی در حوزه امنیت و زیرساخت شبکه، توسط مدیران با تجربه تاسیس شده و در ادامه با همکاری متخصصان حرفه‌ای، مسیر رشد و پیشرفت را طی کرده است. 

آنچه سازمان ما را متعهد و متخصص می‌کند و دژپاد را سازمانی یکپارچه می‌سازد، پایبندی به ارزش‌ها و اصول سازمانی برای تمامی ذینغعان است. برای شرکت دژپاد، همه مشتریان، پیمانکارا و کارکنان به نوعی ذینف محسوب می‌شوند و همراهی با ذینفعان تا رسیدن به اهداف آنها در مسیر رشد و تعالی، شعار همیشگی شرکت دژپاد است. 

پیمایش به بالا