خدمات

ارائه خدمات تخصصی در حوزه شبکه و امنیت

ارائه راهکارها و خدمات تخصصی فناوری اطلاعات

بهبود عملکرد و افزایش امنیت شما، اولویت و هدف ما.

ما، دژپاد، یکی از بزرگترین عرضه‌کنندگان محصولات امنیت شبکه، و از ارائه‌دهندگان برجسته‌ی خدمات فناوری اطلاعات برای کسب‌و‌کار شما هستیم. تیم متخصص ما، خدمات مراکز داده، امنیت شبکه و راهکارهای اختصاصی را به شما ارائه می‌دهد. اهداف شما در حوزه‌ی فناوری اطلاعات، اولویت ما در زمینه شبکه هستند، و همین ما را تبدیل به انتخاب مناسبی برای مشتریان عزیز کرده است. اگر به دنبال خدمات با کیفیت هستید، دژپاد اینجاست، در کنار شما.

خدمات مراکز داده

گستردگی اینترنت، یعنی کاربران بیشتر، و این، خود یعنی اهمیت وجود مراکز داده.

حال این امر به چه معناست؟ به این معنا که تقاضا برای گسترش فضای ذخیره‌سازی بیشتر است، و نیز افزایش قدرت پردازش اطلاعات به تناسب آن جزو اولویت‌ها و نیازهای کاربران است. به دنبال آن شرکت‌ها و سازمان‌ها تلاش می‌کنند تا فضای کاری و مراکز داده‌ی خود را بهبود بخشند تا روند پیشرفت و گسترش سرعت بیشتری به خود گیرد؛ چرا که تمام شرکت های مهم و مدرن کار خود را با تکیه به مراکز داده انجام می‌دهند.

دژپاد با احاطه کامل به دانش فنی و تخصصی، این آمادگی را دارد تا به شما کمک کند مراکز داده‌ی خود را مطابق با به‌روزترین استانداردهای دنیا طراحی و اجرا کنید. ما در دژپاد علاوه بر اجرای صفر تا صد امنیت شبکه، در زمینه‌ی تهیه و تامین تجهیزات مراکز داده مطابق با آخرین استانداردها تخصص داریم و به تناسب با بودجه‌ی شما بهترین برنامه را برای شما فراهم می‌کنیم. تلاش تیم دژپاد این است که همه چیز به بهترین شکل انجام گیرد دراین راستا، مشاوران ما آماده‌ی همراهی با شما هستند.

خدمات شبکه

زمانی که از خدمات پشتیبانی شبکه استفاده می‌کنید، به‌روزرسانی سیستم‌هایتان آسان‌تر شده و امنیت داده‌ها بیشتر خواهد بود. در واقع پشتیبانی شبکه به شما این امکان را می‌دهد که هزینه‌های قابل پیش‌بینی داشته باشید و در صورت بروز مشکل، از تعمیرات گران‌قیمت تجهیزات فناوری اطلاعات، اجتناب کنید.

ما با اتکا به تجربه ای ده ساله و همچنین تیم متخصص و توانمند خود در زمینه ی طراحی و اجرای شبکه‌های کامپیوتری،آماده ارائه خدمات نصب و راه‌اندازی انواع شبکه های کابلی و وایرلس و تهیه و تامین تجهیزات مورد نیاز شرکت و سازمان شما هستیم.

خدمات امنیت

چرا کسب و کارها نیازمند امنیت هستند؟

پاسخ ساده است. چرا که منابع فیزیکی، دیجیتال و هویت محور این کسب و کارها همیشه در معرض خطرات مختلف (مانند حملات سایبری به علت وجود پیکربندی‌های نامناسب و نادرست، و نیزآسیب‌های داخلی) هستند؛ از این رو تنها و بهترین راه برای کاهش این خطرات و به حداقل رساندن آن، داشتن رویکرد حرفه‌ای و مناسب و جامع است، که نقش شناسایی و حفاظت و ارائه‌ی پاسخ سریع را ایفا می‌کند.

تیم متخصص دژپاد با بهره‌مندی از این رویکردها و نیز برخورداری از آخرین امکانات منطبق با استانداردهای بین‌المللی، آماده‌ی خدمت‌رسانی به شما برای حفظ امنیت شبکه در حوزه‌ی کسب‌و‌کارتان است. 

ما همیشه در دسترس هستیم.